این اسناد به اعمال جنسی ادعایی کشیش با کودکان اشاره دارد

[ad_1]

برانچ زیتون، خانم – بر اساس سوگندنامه های پلیس شعبه زیتون، یک وزیر و معلم می سی سی پی متهم به داشتن رابطه جنسی با چند پسر زیر سن قانونی است که از موقعیت خود به عنوان کشیش، معلم یا کارفرما می شناخت.

دانیل پل هریس، 44 ساله، روز پنجشنبه دستگیر شد و به دو مورد آزار و اذیت (دست زدن به یک کودک با قصد واهی)، دو مورد تجاوز جنسی و یک مورد رابطه جنسی غیرطبیعی متهم شد.

هریس در اسناد به عنوان کشیش در کلیسایی در 8300 Craft Road، که آدرس کلیسای مسیحی شاخه زیتون است، ذکر شده است. یکی از وب‌سایت‌ها همچنین او را به‌عنوان مدیر عامل مرکز Kaimen، یک آکادمی بعد از مدرسه برای دانش‌آموزان در خانه و دیگران، در کلیسای مسیحی Olive Branch فهرست می‌کند.

اسناد مربوط به پنج قربانی روز جمعه توسط دادگاه شهرداری شعبه زیتون منتشر شد. اسامی قربانیان اصلاح شده است، اما برخی از جزئیات جنایات ادعایی، از جمله رابطه جنسی دهانی و مقعدی، به صورت متن ساده نوشته شده است.

این اسناد ادعا می‌کنند که این تجاوزات جنسی در خانه هریس، در یک باشگاه ورزشی در بزرگراه 178 و در کلیسای او رخ داده است. آنها می گویند بیش از یک قربانی با این اتهامات در روز اول ماه مه به پلیس شاخه زیتون مراجعه کردند.

این داستان به روز خواهد شد.

[ad_2]

Leave a reply