ایمیل خود را بررسی کنید: 5 نفر به عنوان برندگان چرخ ثروت در 3 می انتخاب شدند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پنج بازیکن بخت آزمایی می سی سی پی به طور تصادفی به عنوان برندگان از قرعه کشی انتخاب برنده چرخ ثروت در 3 می انتخاب شده اند.

بخت آزمایی می سی سی پی از طریق نامه های تایید شده در 4 می به برندگان از Ocean Springs، Laurel، Gautier، Vicksburg و Columbus اطلاع داد. برندگان 10 روز تقویمی از زمان دریافت نامه فرصت دارند تا اطلاعات مورد نیاز را به دفتر مرکزی قرعه کشی پست کنند.

لاتاری موظف است قبل از تکمیل مراحل بعدی اهدای جایزه، همه برندگان را تأیید کند.

جوایز منتخب برنده عبارتند از:

  • 5000 دلار نقدی: چکی به مبلغ 5000 دلار که در مدت تقریباً یک ماه پس از انتخاب جایزه اعطا می شود
  • تجربه چرخ واقعی: بلیط رفت و برگشت دو نفره به / از فرودگاه بین المللی لس آنجلس در لس آنجلس، کالیفرنیا. حمل و نقل زمینی به / از LAX و هتل. چهار روز سه شب هتل دو نفره برای دو نفر; تور استودیو سونی برای دو نفر، مشروط به تعطیلی و محدودیت‌های ایالتی و محلی COVID-19. دو بلیت برای ضبط فیلم Wheel of Fortune در استودیو سونی، مشروط به بسته شدن و محدودیت‌های ایالتی و محلی COVID-19؛ یک بسته کالای چرخ ثروت؛ و 1500 دلار پول خرج کردن، که تقریباً دو هفته قبل از حرکت اعطا می شود.
  • در دریاهای آزاد بچرخید: بلیط رفت و برگشت دو نفره به / از بندر داخلی قایقرانی؛ هتل در شهر بندری خروجی برای دو نفر برای شب قبل از کشتی. سفر هفت روزه، شش شب کارناوال برای دو نفر. حمل و نقل زمینی از فرودگاه به هتل، هتل به بندر، بندر به فرودگاه. 600 دلار اعتبار داخلی؛ و بسته کالای Wheel of Fortune.
  • چرخش در شهر نورها: بلیط رفت و برگشت دو نفره به / از فرودگاه بین المللی مک کاران در لاس وگاس، نور. حمل و نقل زمینی به / از LAS و هتل. چهار روز، سه شب هتل دو نفره برای دو نفر در لاس وگاس استریپ. بسته کالای Wheel of Fortune; و 1500 دلار پول خرج کردن، تقریباً دو هفته قبل از حرکت اعطا می شود.
  • سفر VIP در ایالت ماگنولیا: چهار روز، سه شب اتاق دو نفره در هتل Beau Rivage & Resort در Biloxi، خانم. دو بسته کالای Wheel of Fortune; 500 دلار اعتبار به اسپا توچال یا سوئیت سوئینگ توپ گلف. عکس های امضا شده از پت ساجاک و وانا وایت. 1000 دلار کمک هزینه سفر که تقریباً دو هفته قبل از حرکت اعطا می شود. و 1500 دلار پول خرج کردن، تقریباً دو هفته قبل از حرکت اعطا می شود.

[ad_2]