ایده این برند قهوه در یک لحظه به ذهنش رسید. یک لحظه انجام یا بمیر، آن را به شماره غرب میانه تبدیل کرد. 1 شرکت خصوصی

[ad_1]

چارلز لیوینگستون ممکن است با آموزش یک متخصص کایروپراکتیک باشد، اما منبع موفقیت او در روده او است. این کارآفرین پس از سه سال مدیریت یک تجارت مکمل‌ها، قهوه Lifeboost را در سال 2015 تأسیس کرد، فقط به این دلیل که دانه‌ها معده او را ناراحت نمی‌کردند. روده او دو سال بعد دوباره مفید واقع شد، زمانی که تنها تامین کننده او ناگهان دانه های خود را از بازار بیرون کشید. این یک لحظه حیاتی بود که سرمایه گذاری لیوینگستون در مسیر تبدیل شدن به سریع ترین شرکت در حال رشد در غرب میانه بود. – همانطور که به ربکا دچینسکی گفته شد

من به تصادف اعتقادی ندارم. آنها برای افرادی هستند که از محیط خود آگاه نیستند. من به اعمال اعتقاد دارم.

من قهوه Lifeboost را در مارس 2015 پس از اینکه یکی از مشتریانم – یک کشاورز قهوه در نیکاراگوئه – کیسه‌ای از دانه‌هایش را برایم فرستاد، راه‌اندازی کردم. او علاقه مند بود که مکمل گیاهی جگر را که ما درست کرده بودیم در قهوه اش بگذارد. من حتی سعی نکردم گیاهان را اضافه کنم، زیرا می دانستم که منزجر کننده خواهد بود. بهترین راه برای خوردن یک مخلوط قوی مانند این در یک کپسول است – و تمام. ولی لوبیاشو امتحان کردم آنها تعدادی از بهترین قهوه هایی را که تا به حال چشیده بودم درست کردند.

به او گفتم می‌توانم برندی پیرامون حبوباتش بسازم. Lifeboost با اجرای آزمایشی آغاز شد. من با یک مزرعه خانوادگی کار می کردم، بنابراین مقیاس پذیری زیادی وجود نداشت. اما، با گذشت زمان، با کمک بازاریابی وابسته – پرداخت پول به وبلاگ ها و وب سایت ها برای تبلیغ محصولات ما – رشد کردیم. سپس، در سال 2017، خانواده ای که مزرعه را اداره می کردند – در مورد چیزی که من نمی دانم – دعوا کردند و عرضه لوبیا ما را قطع کردند.

ناگهان عملیات ما متوقف شد. هیچ برنامه ای نداشتم؛ به فکر تعطیلی بودم، اما مشتریانم اجازه ندادند. مجبور بودم تا راه حلی پیدا کنم.

من تمام ویژگی‌های لازم برای دانه‌هایم را یادداشت کردم و با همکاری با دوستی که او نیز در تجارت قهوه فعالیت می‌کرد، مزرعه دیگری پیدا کردم که با همان معیارها مطابقت داشت. تامین کننده شد. و وقتی مزرعه اصلی دوباره شروع به تولید کرد، من هم آن را ادامه دادم.

آن لحظه به تنظیم Lifeboost برای رشد کمک کرد. من توانستم برای تامین تقاضا از تامین کنندگان بیشتری استفاده کنم. من همچنین ارزش پیشنهادی شرکتم را تثبیت کردم: لوبیاهای موجود در هر کیسه منشاء واحدی دارند، بدون آفت‌کش‌ها در سایه رشد می‌کنند، از نظر سموم و کپک توسط شخص ثالث آزمایش شده و اسیدیته پایین با pH آزمایش شده‌اند. آنها همچنین به طور پایدار کشاورزی می شوند و بخشی از سود به Rainforest Trust و ساخت مدارس در نزدیکی مزارع اختصاص می یابد.

امروز، ما با مزارع کوچک در سراسر جهان کار می کنیم. داشتن چندین تامین کننده و افزایش تبلیغات پولی به ما کمک کرد تا مقیاس را افزایش دهیم. می توان گفت همه اینها یک اتفاق بود، اما من این کار را نکردم. همه اینها کار کرد زیرا من نمی گذاشتم شکست بخورد – و این تصادفی نیست.

بیشتر کاوش کنید منطقه ای 2022 شرکت هامستطیل

از شماره مارس / آوریل 2022 شرکت مجله

[ad_2]