او کارآفرینی خود را در ۱۶ سالگی آغاز کرد. اکنون او بنیانگذار یک استارتاپ ۴۰۰ میلیون دلاری ورزش الکترونیکی است.

[ad_1]

زمانی که دلان پارنل، 29 ساله، در وست ساید دیترویت بزرگ می شد، خشونت گروهی بخشی از زندگی بود. مادرش تصمیم گرفت که پسرانش باید از محله بروند – حداقل در ساعاتی که او در خانه نبود.

راه حل برای Parnell به سرعت تبدیل به یک شغل بعد از مدرسه در یک فروشگاه تلفن همراه شد. پارنل به کوین رایان می گوید در آنجا، او نه تنها اصول اولیه کسب و کار، بلکه «ارزش شخصیت، صداقت، و این ایده را که همیشه باید بهترین پای خود را در هر کاری که انجام می دهید به کار بگیرید» یاد گرفت. شرکت‘s چیزی که میدانم پادکست

معلوم شد، پارنل در فروش تلفن های همراه بسیار خوب عمل می کرد، زیرا از شبکه دانش آموزان دبیرستانی خود و خانواده های آنها به عنوان مشتری استفاده می کرد. در سن 16 سالگی، او از پس انداز خود برای خرید سایر فروشگاه های محلی تلفن همراه استفاده می کرد. و آینده‌ای را در کارآفرینی می‌دید: قبل از اینکه 21 ساله شود، برای شرکت در یک کنفرانس فناوری و شبکه‌سازی برای آوردن انکوباتورهای فناوری به دیترویت به دره سیلیکون می‌رفت.

از زمانی که در فروشگاه کار می کرد، می دانست که می خواهد شرکت خود را راه اندازی کند و سرنوشت خود را به عهده بگیرد. او پتانسیل رشد بازی‌های ویدیویی و به‌ویژه ورزش‌های الکترونیکی را تشخیص داد – اما همچنین شاهد فقدان ساختار در این موضوع بود که تعداد بی‌شماری از دانش‌آموزان وقت خود را صرف آن می‌کردند.

او می‌گوید: “من واقعاً درگیر این ایده شدم و هنوز هم امروز نمی‌توانم آن را تکان دهم. همانطور که در مورد آن فکر می‌کردم، ورزش الکترونیکی واقعاً مانند سایر ورزش‌ها زیرساخت رقابتی ندارد.” ممکن است ارزش زیادی ایجاد شود.»

او سرمایه گذاران را در این مفهوم مطرح کرد. و ناشران و حتی گروه های دبیرستانی با سازماندهی ضعیفی که بازی های ویدیویی انجام می دهند. پارنل می‌گوید: «همه از در به من خندیدند.

او اصرار کرد. و در سال 2017، پارنل PlayVS را تأسیس کرد، که در ادامه سیستمی بود که بخش عمده ای از ورزش های الکترونیکی دبیرستان های آمریکا را تامین می کرد و اکنون بیش از 400 میلیون دلار ارزش دارد.

برای مصاحبه کامل کوین با دلان پارنل، روی بازیکن بالا کلیک کنید. یا پیدا کنید چیزی که میدانم در پادکست های اپل، اسپاتیفای، پادکست گوگل، Stitcher یا هر جا که به صدا گوش می دهید.

[ad_2]