اول دی را تماشا کنید. 6 جلسه استماع عمومی کمیته

[ad_1]

واشنگتن (نیوزنشن) – کمیته مجلس نمایندگان در حال تحقیق درباره ژانویه. 6 حمله به ساختمان کنگره آمریکا با یافته های خود در معرض دید عموم قرار می گیرد. هیئت 9 نفره در حال ارائه مروری بر تحقیقات 11 ماهه خود است.

آرشیو این جلسه به زودی در این صفحه در دسترس خواهد بود. لطفاً توجه داشته باشید، ممکن است زبان توهین آمیز و مضامین خشونت آمیز در جریان ویدیو وجود داشته باشد. صلاحدید بیننده توصیه می شود.

بیش از 1000 نفر توسط پانل مصاحبه شده اند. تنها بخش‌هایی از این شهادت برای عموم فاش شده است – عمدتاً از طریق پرونده‌های دادگاه.

نحوه تماشا

NewsNation جلسات استماع را به صورت زنده در این صفحه و یوتیوب پنجشنبه از ساعت 8 بعد از ظهر شرقی پخش خواهد کرد. Leland Vittert پوشش ویژه روی هوای جلسه را از ساعت 8 تا 10 شب شرقی ارائه خواهد کرد.

چه چیزی باید انتظار داشت

اولین جلسه از شش جلسه استماع قرار است در یک ساختمان اداری بزرگ خانه در مجتمع کنگره ایالات متحده برگزار شود.

این کمیته، متشکل از هفت دموکرات و دو جمهوری خواه، قصد دارد چندین حوزه اطلاعاتی را که در طول تحقیقات خود جمع آوری کرده است، ارائه دهد.

تحقیقات هیئت تا کنون به مجموعه‌ای از حوزه‌های متمرکز تقسیم شده است، از جمله تلاش‌های رئیس‌جمهور سابق ترامپ و متحدانش برای ایجاد تردید در انتخابات و توقف تأیید پیروزی رئیس‌جمهور جو بایدن. تامین مالی و سازماندهی تظاهرات در واشنگتن که قبل از حمله برگزار شد. شکست های امنیتی توسط پلیس کنگره و آژانس های فدرال؛ و اقدامات خود آشوبگران.

قانونگذاران قصد دارند مجموعه‌ای از تصاویر و نمایشگاه‌هایی را که تا به حال دیده نشده‌اند در رابطه با پیشروی قیام و خود حمله به نمایش بگذارند.

کمیته جزئیاتی در مورد اینکه چه کسی احتمالاً شهادت خواهد داد، منتشر نکرده است، اما انتظار می‌رود که شهادت سنتی و همچنین ارائه چند رسانه‌ای در آن گنجانده شود.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

window.loadAnvato ({“mcp”: “LIN”، “width”: “100%”، “height”: “100%”، “video”: “7748100”، “autoplay”: false، “expect_preroll”: true , “pInstance”: “p0″، “plugins”: {“comscore”: {“clientId”: “6036439”، “c3”: “wjtv.com”، “version”: “5.2.0”، “useDerivedMetadata” : true، “mapping”: {“c3”: “wjtv.com”، “ns_st_st”: “wjtv”، “ns_st_pu”: “Nexstar”، “ns_st_ge”: “Clip, Web, Morning in America, Publish”, “cs_ucfr”: “”}}، “dfp”: {“adTagUrl”: ”

[ad_2]

Leave a reply