اولین رئیس پلیس زن ناچز مسئولیت را بر عهده می گیرد

[ad_1]

ناچز خانم (WJTV) – شهر ناچز با نامگذاری اولین رئیس پلیس زن شهر، ماه تاریخ زنان را با تاریخ سازی خود آغاز می کند.

کال گرین اکنون بهترین پلیس شهر است و مسیر روشنی دارد که می‌خواهد بخش خود را در آن جا بگیرد. او در سلسله مراتب بالا رفت. او ابتدا در اداره پلیس ناچز بود، سپس در دفتر کلانتری کانتی آدامز، و اکنون به عنوان اولین زنی که اداره پلیس ناچز را رهبری می کند، در حال شکستن موانع است.

«زنان همیشه مجبور بوده اند دو برابر بیشتر کار کنند. باید ده برابر بیشتر بدانی. فکر می کنم خیلی خوش شانس بودم که سرپرستان واقعا خوبی داشتم که هرگز به من اجازه ندادند تسلیم شوم. آنها آموزش هایی را که برای رسیدن به سطح بعدی لازم داشتم به من دادند. آنها در تمام طول مسیر بسیار حمایت کرده اند.

او قبل از اینکه به طور دائم این شغل را بگیرد، سرپرست موقت بود. رئیس جدید گفت که او آماده رهبری است.

“من راه حل هایی پیدا می کنم. من آن آدمی نیستم که بنشینم و با این مشکل سر کسی را بزنم. راه حل چیست؟ اگر نمی توانم راه حلی برای میز بیاورم، واقعا ترجیح می دهم آن را برای شما نیاورم. مسئله.”

او گفت که مهم است که در آخرین روز از ماه تاریخ سیاه سوگند یاد کرد و اولین روز کامل خود را به عنوان رئیس در اولین روز از ماه تاریخ زنان به طور رسمی آغاز کرد.

شهردار دن گیبسون گفت زمان آن فرا رسیده است.

“این هیجان انگیز است که ما اولین سرپرست زن خود را منصوب کرده ایم. ما فقط یک زن نمی خواستیم. ما به دنبال بهترین کاندیدای واجد شرایط بودیم. اتفاقاً زنی به نام کال گرین بود که 26 سال سابقه خدمت در پلیس و کلانتر داشت. گیبسون گفت: ما فقط به این نتیجه رسیدیم که این گزینه مناسبی است.

مناسب و زمان مناسب برای شهری که در حال تغییر است و به آینده می نگرد با رئیسی که قصد دارد سبک رهبری متفاوتی را به اداره پلیس بیاورد و در عین حال بر پلیس جامعه تمرکز دارد.

من به پلیس مبتنی بر جامعه اعتقاد زیادی دارم. پسران من به جامعه می روند. آنها چیزی فراتر از راه رفتن یا سوار شدن در اطراف مردم هستند. آنها در واقع بیرون می روند، با بچه ها بسکتبال بازی می کنند. کارکنان ما رفتند و تنقلات تهیه کردند و آنها را به بچه‌هایی که در محله مشغول بازی بودند، دادند.»

رئیس گفت که یکی از بزرگترین مشکلات او مقابله با کمبود کارکنان است، درست مانند بسیاری از ادارات. او در حال حاضر در حال کار بر روی راه هایی برای افزایش این تعداد است.

[ad_2]

Leave a reply