اوله میس مربی سابق تگزاس کریس بیرد را استخدام می کند

[ad_1]

آکسفورد، خانم. (AP) – می سی سی پی، کریس بیرد را به عنوان مربی بسکتبال خود کمی بیش از دو ماه پس از اخراج تگزاس در پی یک دستگیری خشونت خانگی، استخدام کرد.

Rebels روز دوشنبه استخدام بیرد را اعلام کرد و او را روز سه شنبه در یک رویداد عمومی در SBJ Pavilion معرفی خواهد کرد. بیرد چهار بار مربی سال کنفرانس است و مربی سال 2019 ملی AP بود.

اما دوره دو ساله او در دانشگاه تگزاس به طور ناگهانی در ژانویه به پایان رسید، حتی اگر اتهامات مربوط به آزار خانگی در نهایت در 15 فوریه رد شد. یک دادستان گفت که دفتر او تصمیم گرفته است که اتهام ضرب و جرح از طریق خفه کردن/خفه کردن-خشونت خانگی نمی تواند فراتر از یک شک منطقی ثابت شود.

تگزاس بیرد را پس از دستگیری در 12 دسامبر به حالت تعلیق درآورد و سه هفته بعد هنگامی که مقامات تگزاس به وکیل بیرد گفتند که او برای رهبری برنامه مناسب نیست، او را اخراج کرد. بیرد زمانی دستگیر شد که نامزدش، رندی تریو، با 911 تماس گرفت و به افسران گفت که بیرد در جریان درگیری در خانه اش او را خفه کرده، گاز گرفته و مشت کرده است.

او بعداً گفت که ریش او را خفه نکرده است، بلکه از خود دفاع می کند و او هرگز قصد دستگیری و محاکمه بیرد را نداشته است.

برد جایگزین کرمیت دیویس می شود که در 24 فوریه پس از 74-79 در نزدیک به پنج فصل کامل اخراج شد.

کیت کارتر، معاون آموزشی دانشکده دو و میدانی گفت: «ما به دقت تعدادی از متقاضیان برجسته را ارزیابی کردیم و شکی نیست که کوچ بیرد یکی از مربیان برتر کشور است. پس از انجام بررسی های لازم و صحبت با تعدادی از افراد در داخل و خارج از زمین، مشخص بود که او فرد مناسبی برای هدایت تیم ما به سمت عظمت بود.”

Beard از سال 2016 سه برنامه مختلف را به مسابقات NCAA هدایت کرده است، از جمله حضور در بازی قهرمانی 2019 و حضور Elite Eight یک سال قبل از آن در Texas Tech. او 237-98 به عنوان سرمربی و 11-5 در مسابقات NCAA است.

بیرد که 29 تا 13 ساله در تگزاس بود، گفت: “من مفتخرم که به خانواده اوله میس ملحق می شوم و برای شروع در این دانشگاه عالی هیجان زده هستم.” من نمی توانم بیان کنم که چقدر از صدراعظم (گلن) بویس، کیت کارتر و بقیه کمیته جستجو برای ایمانشان به من برای رهبری این برنامه سپاسگزارم. من واقعا مشتاق هستم که بخشی فعال از جامعه آکسفورد باشم.”

ریش پنج فصل را در تگزاس تک گذراند و با امتیاز 112-55 در برنامه ای که در شش سال گذشته پنج فصل شکست خورده بود، رفت. مهاجمان سرخ در دومین فصل خود به اولین الیت 8 خود رفتند و به قهرمانی کشور در سال 2019 رسیدند.

برد در تنها فصل خود، لیتل راک را به رکورد 30-5 و عنوان کنفرانس کمربند خورشیدی رساند و به دور دوم مسابقات NCAA رسید.

___

بسکتبال کالج AP: و و[ad_2]

Leave a reply