اهالی جکسونی پس از سرقت خودرو از کارمند UMMC خواهان امنیت بیشتری هستند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – پس از سرقت های اخیر اتومبیل و سرقت وسایل نقلیه در شهر جکسون، همسایگان گفتند که خواهان امنیت قابل اعتماد در محله های خود هستند.

روز سه شنبه، یک مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی (UMMC) پس از ترک محل کار در پارکینگ ورزشگاه B مورد حمله و سرقت قرار گرفت. در این پرونده یک نفر دستگیر شد.

در اواخر اکتبر، بسیاری از وسایل نقلیه در جریان بازی جکسون استیت در مقابل دانشگاه جنوبی شکسته شدند. این سرقت‌ها در خودروهای پارک شده توسط مدرسه ابتدایی آیدا بی. ولز اتفاق افتاد.

دونا کارتول، که در جکسون زندگی می‌کند، گفت که باید امنیت مطمئن‌تری از جمله دوربین‌های امنیتی فعال‌تر وجود داشته باشد.

Cartwell گفت: “من می دانم که در UMMC گاهی اوقات شما چاره ای جز پارک کردن در استادیوم ندارید، بنابراین من معتقدم که شاید تعیین یک افسر پلیس برای گشت زنی، نه فقط در گاراژها، بلکه به ویژه آن مناطق، چیزی است که مرکز باید در نظر بگیرد.” .

پس از سرقت خودرو در این هفته، پلیس UMMC گفت که حضور پلیس در پارکینگ های استادیوم افزایش خواهد یافت. اقدامات اضافی برای افزایش ایمنی در اطراف ورزشگاه عبارتند از:

  • افزایش نور و محل قرارگیری دوربین
  • افزودن در دسترس بودن شاتل و گاری بیشتر از بیمارستان دانشگاه به مکان های پارک خودرو

Cartwell همچنین معتقد است که شهر باید از بودجه برای اجرای امنیت با کیفیت بالاتر استفاده کند

او گفت: «فقط معتقدم اگر سارقان متوجه امنیت شوند، چه دوربین یا حتی گشت‌های متعدد در حال انجام وظیفه، حتی مزاحم نخواهند شد. این چیزی است که باید اصلاح شود.»

ماه گذشته، شورای شهر جکسون افزایش حقوق را برای اداره پلیس جکسون (JPD) تصویب کرد تا بتواند در منطقه مترو رقابتی باشد.

“ما باید در بازار اینجا در منطقه مترو رقابتی باشیم. این ما را به رقابتی بودن نزدیک تر می کند، به طوری که پلیس ما حقوق منصفانه ای نسبت به پلیس در جوامع اطراف دریافت می کند.”

بودجه مصوب 2022-2023 به افراد جدید استخدام شده با یک سال تجربه اجازه می دهد تا حقوق سالانه 45000 دلار داشته باشند.

[ad_2]

Leave a reply