انجمن 150 هزار دلار در جکسون هارت واک جمع آوری می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – این یک مشارکت دلگرم کننده از حمایت برای کمک به آگاهی بخشی به مسائل سلامت قلب بود.

بیماری قلبی یکی از علل اصلی مرگ و میر در آمریکا است. روز شنبه، انجمن Heart Walk گردآوری کمک مالی سالانه 5K پیاده روی خود را برای آگاهی بخشی و احترام به کسانی که از مشکلات سلامت قلب آسیب دیده اند، برگزار کرد.

با حمایت جامعه در این سال، آنها توانستند 150000 دلار جمع آوری کنند.

“خوشبخت بودیم که 150000 دلار جمع آوری کردیم. این پول قرار است به خوبی استفاده شود تا مردم آگاه شوند که ما باید سالم بمانیم. به همین دلیل است که مردم در اینجا اکنون در حال ورزش و ورزش هستند. ما در آستانه یک پیاده روی 5 هزار نفری هستیم. رابرت گیبس، رئیس بیست و هشتمین انجمن راهپیمایی قلب گفت: زیرا ما می خواهیم کل جامعه سالم بمانند.

با وجود بارش باران و دمای نزدیک به انجماد، صدها نفر برای حمایت از این موضوع بیرون آمدند.

گیبس گفت: “با شرایط آب و هوایی که بود و باران اندک امروز صبح نگران بودیم، اما به آن نگاه کنید. ما جمعیت زیادی را جمع کردیم زیرا همه می خواهند از سلامت قلب حمایت کنند.”

“من اخیراً یک عمل جراحی قلب انجام دادم و به همین دلیل احساس کردم که شرکت برای کمک به آگاهی بخشیدن به علت مهم است. بیماری قلبی در بسیاری از خانواده ها دیده می شود، بنابراین ما باید از قلب خود مراقبت کنیم زیرا فقط یک مورد را انجام نمی دهیم. رنه تراس گفت: اگر شانس دومی به شما دست می دهد و اکنون با قلب خود مشکل دارید و شانس مجدد هم دارید، بهتر از قلب خود مراقبت کنید. حتما این کار را انجام دهید. پیاده روی ساده ترین کاری است که می توانید انجام دهید. یک بازمانده از جراحی قلب و واکر.

حتما به هر درد مزمن قفسه سینه یا فعالیت غیر طبیعی قلب توجه کنید. ورزش و فعال ماندن بهترین راه برای حفظ سلامت قلب است.

[ad_2]

Leave a reply