انجمن ماری جوانا پزشکی می سی سی پی اولین کنوانسیون را برگزار می کند

[ad_1]

فلوود، خانم. (WJTV) – انجمن ماری جوانا پزشکی می سی سی پی (3MA) اولین همایش خود را در 5 می 2022 برگزار کرد. این رویداد در هتل پناهندگان شرایتون و مرکز کنفرانس در فلوود برگزار شد.

این کنوانسیون پس از پایان مهلت تعیین شده برای شهرها و شهرستان ها برای شرکت در برنامه برگزار شد.

به شهرها و شهرستان‌هایی که انصراف داده‌اند، امیدوارم آنها تجدید نظر کنند و دوباره شرکت کنند. دیسول بلانکنشیپ، یکی از بنیانگذاران Magnolia Grows، گفت: افراد تجاری و بیماران، و اینکه واقعاً معنای داشتن یک برنامه پزشکی چیست.

برگزارکنندگان امیدوار بودند که همسایگان و مشاغل بتوانند از این کنوانسیون درس بگیرند. رهبران 3MA گفتند که انتظار دارند جکسون تا 1 ژانویه 2023 به مراکز درمانی مراجعه کند.

فکر می‌کنم هر مرکز رشدی باید زمان زیادی را صرف آموزش کند. من فکر می‌کنم هر داروخانه‌ای باید زمان زیادی را صرف آموزش کند، نه تنها جوانه‌هایشان، بلکه مردم نیز باید زمان زیادی را صرف آموزش کنند. استیو مریت، مدیر عملیات ساترن اسکای برند، توضیح داد که می تواند واقعاً برای آنها مفید باشد.

داروخانه ها، تیم های استخراج و پرورش دهندگان در همایش حاضر بودند تا به سوالات پاسخ دهند. این انجمن در نظر دارد در سال های آینده این کنوانسیون را به صورت رویدادی دوسالانه تبدیل کند.

[ad_2]