افسر فلوریدا پس از اینکه فیلمی که او را در حال کشیدن یک زن به زندان نشان می دهد اخراج شد

[ad_1]

تامپا، فلوریدا (WFLA) – یک افسر پلیس تامپا روز سه‌شنبه پس از ویدیویی که او را در حال کشیدن یک زن به زندان در ماه گذشته نشان می‌داد، اخراج شد.

اداره پلیس تامپا گفت که گرگوری دیمون پس از بررسی داخلی مشخص کرد که وی در هنگام رزرو زندانی در زندان اورینت، سیاست های چندگانه وزارتخانه را نقض کرده است.

در نوامبر در 17، پلیس گفت که آنها را به مرکز بهداشت خانواده تامپا فراخوانده اند، زیرا گزارش شده است که زنی در خارج از ملک خوابیده بود و از ترک آن امتناع می کرد.

افسران گفتند که این زن قبلاً به دلیل تجاوز به همان ملک در ماه اکتبر اخطار داده شده بود. اداره گفت که او توسط دیمون دستگیر و به زندان منتقل شد.

وقتی به زندان اورینت رود رسیدند، زن حاضر نشد از ماشین گشت پیاده شود و به سمت رزرو مرکزی برود. درعوض، پلیس گفت که زن بر سر افسر فریاد زد: “می خواهم مرا بکشی!”

پلیس تامپا گفت دیمون بازوی زن را گرفت و او را از وسیله نقلیه به سمت ورودی زندان کشید. سپس دیمون در ورودی در را صدا کرد و دو معاون با بلند کردن زن از روی زمین و شروع فرآیند جذب زندان به کمک آمدند.

پلیس گفت این زن در جریان این حادثه آسیب ندیده است.

در طول این حادثه، بازرسان گفتند که این زن بارها از الفاظ رکیک و رکیک استفاده کرده و دیمون نیز اظهارات بی ادبانه و توهین آمیزی به او کرده است.

پلیس گفت که روش صحیح این بود که دیمون از کارکنان رزرو درخواست کمک کند.

اداره پلیس گفت که از طریق ناظران در دفتر کلانتری شهرستان هیلزبورو، که بازداشتگاه های شهرستان را اداره می کند، از اقدامات دیمون مطلع شده است.

رئیس پلیس موقت گفت: “در هر برخوردی که افسران ما با مردم دارند، صرف نظر از اینکه دستگیر شده در مقابل آن ناهمکار یا ناخوشایند باشد، نه تنها انتظار می رود، بلکه خواستار آن است. ما به عنوان افسران اجرای قانون، استانداردهای بالاتری داریم.” لی برکاو.

“اقدامات یک فرد نباید کار نزدیک به 1000 افسری را که از شهر ما محافظت می کنند و در خدمت آنها هستند، لکه دار کند، که در هر روز با افرادی روبرو می شوند که تصمیم می گیرند در فرآیند دستگیری و رزرو همکاری نداشته باشند؛ اما آنها اجازه نمی دهند این اقدامات انجام شود. اقدامات این افسر سابق غیرقابل قبول بوده و در این بخش قابل تحمل نیست، به همین دلیل است که ما سریعاً در آغاز تحقیقات داخلی، برکناری وی از وظایف و در نهایت کارش را خاتمه داد.»

پلیس گفت دیمون از اوت 2016 در این بخش بوده است.

[ad_2]

Leave a reply