افسر سابق عکس تایر نیکولز را برای دیگران پیامک کرد: پلیس ممفیس

[ad_1]

ممفیس، تن. (WREG) – طبق اسناد به دست آمده توسط WREG Nexstar، یکی از افسران پلیس سابق اخراج شده متهم به ضرب و شتم تایر نیکولز، ظاهراً عکسی از نیکولز در حالی که در خیابان دراز کشیده بود گرفت و آن را برای شش نفر دیگر از جمله یک زن آشنا فرستاد. .

اداره پلیس ممفیس اسنادی را به هیئت ایالتی ارسال کرده است تا پنج افسر سابق – امت مارتین سوم، دزموند میلز جونیور، جاستین اسمیت، دمتریوس هیلی و تاداریوس بین – تایید نشوند. این پنج نفر همچنین با اتهاماتی از جمله قتل درجه دوم روبرو هستند.

هر پنج افسر به لیست Giglio این شهرستان اضافه شده اند، لیستی که توسط دادستان منطقه از افسران در معرض خطر نگهداری می شود.

در اسناد مربوط به دمتریوس هیلی، پرونده ها خاطرنشان می کنند:

“شما در تلفن همراه شخصی خود دو عکس گرفتید در حالی که در مقابل سوژه آشکارا آسیب دیده پس از دستبند زدن به او ایستاده اید. در بیانیه Garrity خود اعتراف کردید که عکس را در یک پیام متنی با پنج (5) نفر به اشتراک گذاشته اید؛ یک کارمند غیرنظامی. ، دو افسر MPD و یک زن آشنا.”

در این اسناد همچنین آمده است که هیلی عکس را به نفر ششم مخابره کرده است که سیاست پلیس را نقض کرده است.

در ژانویه در 7، چندین افسر MPD، تایر نیکولز 29 ساله را در یک ایستگاه ترافیکی در محله هیکوری هیل به زیر کشیدند. او به سمت خانه پدر و مادرش دوید که در نتیجه با پلیس درگیر شد.

شواهد ویدیویی نشان می‌دهد که افسران نیکولز را لگد می‌زنند، ضربه می‌زنند، و فلفل می‌پاشند، قبل از اینکه او را روی پیاده‌رو بکشند و تا رسیدن کمک‌های پزشکی مقابل یک خودروی گشت نگه دارند.

در یک نقطه، افسری را می توان دید که روی نیکولز خم شده و از تلفن همراه خود برای گرفتن عکس استفاده می کند. مشخص نیست که آیا آن افسر هیلی بوده است یا خیر.

[ad_2]

Leave a reply