افسر اول در نیکولز متهم به وحشیگری به عنوان زندانبان دستگیر شد

[ad_1]

ممفیس، تن. (AP) – سال ها قبل از اینکه افسر پلیس دمتریوس هیلی در ژانویه تایر نیکولز را از ماشینش بیرون کشید. هیلی در 7، به راه انداختن یک رویارویی مرگبار، متهم به شرکت در ضرب و شتم وحشیانه یک زندانی در زندان شهرستان شلبی شد.

حمله سال 2015 آنقدر آزاردهنده بود که 34 زندانی دیگر – کل سلول – نامه ای را به مدیر اصلاحات امضا کردند.

در این نامه آمده است: «ما واقعاً می‌خواهیم که این موضوع قبل از اینکه کسی به‌دلیل برخی از افسران غیرحرفه‌ای آسیب جدی ببیند یا جان خود را از دست بدهد، بررسی شود.

هشدار ده‌ها زندانی روشن‌ترین نشانه‌ای است که تاکنون نشان می‌دهد یکی از افسرانی که در ضرب و شتم خشونت‌آمیز نیکولز شرکت کرده بود، در گذشته خود رویدادی داشت که باید قبل از استخدام او به عنوان افسر پلیس، نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کرد.

شهرستان شلبی بلافاصله به درخواستی در روز جمعه که به دنبال اطلاعاتی در مورد تحقیقات خود در مورد اتهامات ضرب و شتم بود، پاسخ نداد، بنابراین مشخص نیست که آیا هیلی در نهایت به دلیل این حادثه تنبیه شده یا از تخلف پاک شده است. سخنگوی اداره پلیس ممفیس بلافاصله به ایمیلی که در آن پرسیده شده بود که آیا در زمان استخدام هیلی از این حادثه اطلاع داشتند، پاسخ نداد.

اکنون هیلی به همراه تاداریوس بین، دزموند میلز جونیور، امت مارتین سوم و جاستین اسمیت به قتل درجه دوم در مرگ نیکولز متهم هستند. همه افسران به جز Bean در سوابق خود تخلفاتی از کار پلیس خود دارند. سوابق نشان می‌دهد که نقض خط‌مشی شامل استفاده از نیروی فیزیکی جزئی در حین دستگیری و پر کردن فرمی در مورد آن، عدم گزارش وضعیت خشونت خانگی و تصادف خودرو است.

اتهامات قبلی علیه هیلی به این دلیل آشکار شد که زندانی، کوردارلیوس اسلج، در سال 2016 یک شکایت فدرال علیه او تنظیم کرد. در نهایت به دلایل رویه ای رد شد، زیرا اسلج شکایتی را به زندان ارائه نکرده بود.

___

لولر از نشویل گزارش داد. روندا شافنر، محقق خبری AP در نیویورک در این گزارش مشارکت داشته است.

___

برای پوشش بیشتر AP در مورد مرگ تایر نیکولز:

[ad_2]

Leave a reply