افسران خارج از ایالت یاد می گیرند که چگونه در جکسون روابط بهتری ایجاد کنند

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – ایجاد روابط بهتر بین پلیس و جامعه. این همان چیزی است که گروهی از افسران پلیس ایالتی سعی در انجام آن دارند و از جکسون، می سی سی پی، به عنوان کلاس درس خود استفاده می کنند.

این یک سفر همه جانبه به جنوب است. مجریان قانون از آریزونا و ایلینویز در ماه سپتامبر از پایتخت بازدید کردند به این امید که راه های بهتری برای پلیس در جوامع سیاه و قهوه ای بیاموزند. آنها با بازدید از کلیسای نیوهورایزن شروع کردند، جایی که تجربه کامل و احساسی بود.

دورین گارلید از شورای شهر تمپ، آریزونا، گفت: “همه ما چیزهای مشابهی را احساس می کنیم، و فرقی نمی کند که پیشینه قومی و مذهبی شما چیست. همه ما در مورد چیزهای مشابهی احساس شادی می کردیم. خشم، ناامیدی، امید، همه این احساسات باورنکردنی که همه ما احساس می‌کردیم. و بنابراین، واقعاً مهم نبود اهل کجا هستید. فقط زیبا بود که بتوانید آن را با مردمی که شما به اشتراک می‌گذارید. در چند روز گذشته به هم نزدیک شده‌ایم.”

یادگیری در مورد رابطه بین پلیس و جوامع سیاه و قهوه ای در جنوب سخت بود، اما شفابخش بود. گروه Telos سازمانی است که افسران را به می سی سی پی آورد. ماموریت آنها ساختن فردایی بهتر است.

“خب، ما در یک زمان واقعاً قطبی زندگی می کنیم، یک زمان واقعاً تقسیم شده، و ما در تلاش هستیم تا راه هایی پیدا کنیم تا به مردم کمک کنیم دور هم جمع شوند و منافع مشترک خود را در ایالات متحده دنبال کنند. و بنابراین، ما سعی می کنیم چیزهای بیشتری را بیان کنیم. تاد دیتریج، مدیر اجرایی و یکی از بنیانگذاران، گفت: داستان صادقانه آمریکایی به عنوان راهی برای کمک به ما برای مقابله با برخی از مسائل تاریخی در گذشته ما که همچنان خود را نشان می دهند و راه هایی برای ساختن آینده ای بهتر پیدا می کنند. گروه Telos

آینده ای بهتر که مستلزم درک بهتر است، کاری که این گروه گفته اند قانونگذاران به تنهایی نمی توانند آن را انجام دهند. هدف این است که این افسران آنچه را که آموخته اند به جوامع خود بازگردانند و با افسران همکار خود به اشتراک بگذارند.

[ad_2]

Leave a reply