اطلاعاتی که زندانی فراری را دید و افسر اصلاحات توضیح می دهد که چه چیزی او را مشکوک کرده است

[ad_1]

(نیوزنشن) – شکار یک زندانی فراری از آلاباما و یک افسر اصلاحات بالاخره به پایان رسید و دستگیری آنها تا حدی به لطف مردی است که در کارواش ایندیانا کار می کند و به بازرسان خبر می دهد.

جیمز استینسون سه شنبه گذشته متوجه کامیون مشکوکی در کارواش خود در ایوانسویل، ایندیانا شد که از یکی از خلیج ها خارج شده بود.

من متوجه شدم که ماشین بیرون از خلیج آویزان شده بود، که غیرعادی بود. استینسون گفت: هر بار که می‌رفتم و برمی‌گشتم، کامیون هنوز آنجا بود.

او به مقامات در مورد مشاهده غیرعادی روز چهارشنبه هشدار داد.

من به سمت کامیون رفتم و رفتم، اوه خدای من، احتمالاً این مرد اهل آلاباما است. راه افتادم و در کامیون نگاه کردم چون فکر می کنم ممکن است مرده باشد، از حال رفته باشد، چه کسی می داند؟ بنابراین من بک آپ گرفتم. در را باز کردم، کلیدها داخل آن است. من آن را راه اندازی می کنم. من شماره اداره پلیس محلی را در گوگل جستجو کردم زیرا نمی خواستم با 911 تماس بگیرم.

پلیس می‌فرستد. بشقاب ها را زد. سپس رفت و برگشت. دوباره داخل آن را نگاه کرد. یک قفل اسلحه در صندلی پیدا کرد و گفت: “اوه خدای من، یک قفل اسلحه وجود دارد اما هیچ اسلحه ای در اطراف نیست.” بنابراین او رفت. فقط گفت: “کاری را که باید انجام دهی انجام بده.” استینسون گفت، من آن را یدک کشیدم.

استینسون تصمیم گرفت ماشین را چهارشنبه یدک بکشد. روز یکشنبه، سرویس مارشال‌های ایالات متحده با او در مورد کامیون تماس گرفت، در این زمان او فیلم‌های نظارتی خود را بررسی کرد و مردی را پیدا کرد که با توضیحات کیسی وایت در پشت کامیون در کارواش مطابقت دارد. او می‌گوید که مأموران به او گفتند که مقاماتی در راه هستند، اما تا صبح دوشنبه حاضر نشدند.

به سرعت به بعد از ظهر دوشنبه، زمانی که مقامات در Evansville این دو نفر را به یک هتل ردیابی کردند. آنها برخاستند و تعقیب و گریز با مارشال های ایالات متحده و کلانتر شهرستان واندربرگ در تعقیب فراریان آلاباما ادامه داشت. تعقیب و گریز به تصادف واژگونی با هر دو مظنون در بازداشت به پایان رسید.

استینسون گفت: “خوشحالم که تمام شد و هیچ کس آسیبی ندید. من بیشتر نگران تلاش یک نفر برای مقابله با آنها بودم. این کار به یک تیم نیاز داشت و خوشحالم که اینطور به پایان رسید.”

این مرد چیزی برای زندگی کردن ندارد. او خطرناک است هر کدام از ما می توانست اشتباهی بگوید و او می رفت. می‌توانستم به خاطر رها کردن ماشین در محل شستشو با او برخورد کنم، اما ترجیح دادم این کار را نکنم.”

استینسون می گوید پیام مهم این است که اگر چیزی دیدید، چیزی بگویید. این پیامی است – و اقدام او در پشت آن – که ریک سینگلتون، کلانتر شهرستان لادردیل نمی تواند بیشتر از آن سپاسگزار باشد.

“متشکرم، جیمز. شما یک بازیگر کلیدی در بیرون کردن یک جنایتکار خشن از خیابان هستید. در مواردی مانند این، اغلب شهروندان ما هستند که آنها را برای ما حل می کنند.

کیسی وایت و ویکی وایت از 29 آوریل متواری بودند، زیرا مقامات گفتند ویکی وایت به کیسی وایت کمک کرد تا به بازداشتگاه شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما فرار کند. بازرسان خرده نان را در شمال از آلاباما تا تنسی و در نهایت ایندیانا دنبال کردند.

در زمان فرار کیسی وایت، او به دلیل یک چاقو کشی مرگبار به قتل متهم شد و در حال گذراندن حکم 75 ساله برای جنایت سال 2015 بود که شامل حمله به خانه، سرقت ماشین و تعقیب و گریز پلیس بود.

ویکی وایت پس از آن که مقامات اعلام کردند که وی با شلیک گلوله به خود اصابت کرده، جان خود را از دست داد. کالبد شکافی او روز سه شنبه انجام خواهد شد.

سرویس مارشال های ایالات متحده قبلاً 15000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری کیسی وایت می شود و 10000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری ویکی وایت می شود ارائه کرده بود. مشخص نیست که آیا استینسون پول جایزه را دریافت خواهد کرد یا خیر.

[ad_2]