اسناد فاش شده: آمازون «برده»، «حقوق زندگی» و «ناعادلانه» را ممنوع می کند

[ad_1]

دو راه وجود دارد که می‌توانید کارمندان خود را به داشتن گروه‌های چت داخلی شاد تشویق کنید. اولین مورد واضح است: محل کار خود را به مکانی منصفانه و شاد تبدیل کنید، جایی که کارمندان به طور طبیعی در مورد شرایط کاری خود صحبت مثبت می کنند.

دوم مسدود کردن کلمات منفی یا طرفدار اتحادیه از چت کارمندان است. یک چیز منفی بگویید، و پست شما بالا نمی رود.

بر اساس اسناد فاش شده که توسط رهگیری، آمازون گزینه دو را برای سیستم چت کارکنان برنامه ریزی شده خود انتخاب کرده است.

کارگران آمازون در استاتن آیلند به تازگی برنده رأی اتحادیه شدند، حتی پس از اینکه آمازون در سال 2021 4.3 میلیون دلار برای مشاوران ضد اتحادیه هزینه کرد. آمازون، قابل درک است، می خواهد از تلاش دیگری برای اتحادیه سازی جلوگیری کند. این روشی نیست. در اینجا دلیل آن است.

NLRA از تلاش هماهنگ محافظت می کند.

وکیل کار و شریک در ویکنز می گوید: «قانون ملی روابط کار (NLRA) کارفرمایان را از تنبیه کارمندان به دلیل صحبت در مورد شرایط و ضوابط شغلی (معروف به فعالیت هماهنگ محافظت شده) و تبعیض علیه کارمندان به دلیل فعالیت های اتحادیه یا همدردی آنها منع می کند. هرزر پانزا در هایمن. این سیاست آمازون، اگر به درستی به تصویر کشیده شود، نه تنها از آن خط عبور می‌کند، بلکه آن را با یک مشعل درهم شکستن اتحادیه می‌سوزاند.»

ممانعت از استفاده کارکنان از کلمات «اخراج، اخراج، غرامت، افزایش حقوق، قلدری، آزار و اذیت، اهمیتی نمی‌دهم، بی‌ادب، این نگران‌کننده است، احمقانه» و بسیاری دیگر احتمالاً باعث ایجاد یک هیئت ملی روابط کار (NLRB) می‌شود. به گفته کیت بیشوف، وکیل کار و مشاور منابع انسانی، تحقیقات.

این چیزی است که اثبات آن برای NLRB آسان است. ممنوع کردن کلمات ناسزا یا عبارات صریح جنسی در یک برنامه چت برای جلوگیری از آزار و اذیت منطقی است، اما ممنوع کردن کلمه آزار و اذیت؟ این می تواند باعث شود کارمندان احساس کنند نمی توانند در مورد آزار و اذیت صحبت کنند.

شما می خواهید که کارمندان در مورد آزار و اذیت صحبت کنند.

بله، شما دوست دارید کارمندانتان مثبت باشند، اما اگر بخواهند این کار را انجام دهند به یک محیط کاری مثبت نیاز دارند. آزار و اذیت جنسی، نژادی، مذهبی، ملی یا بارداری (از جمله موارد دیگر) غیرقانونی است. اگر یک کارمند احساس می کند مورد آزار و اذیت قرار گرفته است، می خواهید در مورد آن بدانید.

گاهی اوقات کارمندان ناله می کنند، اما آیا دوست ندارید مشکلات جزئی را قبل از اینکه به مشکلات بزرگ منفجر شوند، بررسی کرده و متوقف کنید؟ کارمندانی که تنها یک حادثه را که در آن احساس «ناراحتی» داشتند به دیگران می‌آورند، می‌توانند مانع از افزایش رفتار بد یک آزاردهنده جسور شوند. یک شرکت نمی تواند پس از جلوگیری از به کار بردن کلمه “آزار و اذیت” کارکنان، شانه های خود را بالا بیاندازد و بگوید “ما نمی دانستیم، بنابراین اقدامی نکردیم”.

اگر فکر می کنید با کنترل یک برنامه می توانید صحبت کارمندان را کنترل کنید، باید در مورد اینترنت بیاموزید.

اگر به کارمندان بگویید که این فقط مثبت خواهد بود – و از نظر ظاهری، آنها انتظار ندارند که گفتگوهای مربوط به “افزایش حقوق” مثبت باشد – آنها چت خود را از برنامه شرکت حذف خواهند کرد. در اپلیکیشن شرکت، می‌توانید نگرانی‌ها را نظارت و حل کنید. وقتی آن را به Reddit می برند، نمی دانید چه کسی چه می گوید.

گفتار سرکوب شده به این معنی نیست که مردم از داشتن آن احساسات و ایده ها دست بردارند: آنها آنها را به جای دیگری می برند. ممنوعیت گفتار نشان می دهد که مدیریت معتقد نیست مردم خوشحال هستند. آیا این پیامی است که می خواهید بفرستید؟

آمازون انکار می کند که لیست کلمات آنها به اندازه ادعاهای The Intercept طولانی است.

این برنامه هنوز در مرحله برنامه ریزی است، اما سخنگوی آمازون، باربارا ام. آگریت، می گوید که لیستی که شامل زندان، شکایت، تنوع، اخلاق، نرخ، نمایندگی، واکسن، دسترسی و بسیاری موارد دیگر است، فهرست واقعی را نشان نمی دهد. او به Intercept گفت: «اگر در نقطه‌ای از جاده پرتاب شود، هیچ برنامه‌ای برای نمایش بسیاری از کلماتی که فریاد می‌زنید وجود ندارد.»

البته این امکان پذیر است. اگر اسناد به‌دست‌آمده توسط The Intercept صرفاً سوابقی از یک جلسه طوفان فکری بودند و آمازون هرگز این موضوع را جدی نمی‌گرفت، پس این امر بسیار منطقی‌تر است.

با این حال، نشان می دهد که رهبری آمازون نیاز به تجدید نظر در حقوق کارمندان دارد. برخی از این کلمات هرگز نباید هنگام صحبت در مورد محدودیت های گفتاری برای کارمندان به ذهن خطور کنند.

بهترین راه برای مبارزه با سخنان منفی کارکنان این است که کارفرمای بهتری باشید

من برای شرکت‌های بزرگی کار کرده‌ام که در آن‌ها هزاران کارمند در یک کارخانه یا طبقات خرده‌فروشی کار می‌کردند. ما هرگز مشکلی با استفاده کارمندان از بطری به جای سرویس بهداشتی نداشتیم زیرا کارمندان می‌توانستند هر زمان که نیاز داشتند به حمام بدوند.

ما هرگز مجبور نبودیم کارمندان را از استفاده از توالت اتاق منع کنیم.

اگر نگران این هستید که کارمندان از عبارت “حقوق زندگی” استفاده کنند یا در مورد “افزایش حقوق” صحبت کنند، طبق نرخ بازار به کارمندان خود پرداخت کنید. آنها می توانند تمام روز صحبت کنند، اما اگر حقوقشان منصفانه باشد مشکلی نخواهد بود.

آمازون بهترین شهرت را ندارد. این کمکی نمی کند

من با آمازون تماس گرفتم و اگر پاسخ دهند، به روز خواهم کرد.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]