اسناد تایر نیکولز: افسر هرگز به او توضیح نداد

[ad_1]

ممفیس، تنسی (AP) – اسناد تازه منتشر شده نشان می دهد، افسری که تایر نیکولز را قبل از ضرب و شتم مرگبار پلیس از ماشینش بیرون کشید، هرگز توضیح نداد که چرا او را متوقف کردند، و گزارش های در حال ظهور از ساکنان ممفیس نشان می دهد که این امر عادی بود.

اسنادی که روز سه‌شنبه توسط کمیسیون استاندارد و آموزش افسران صلح تنسی منتشر شد، رفتار دمتریوس هیلی و چهار افسر دیگر را “به‌طور آشکار غیرحرفه‌ای” توصیف می‌کند. آنها شامل افشاگری هایی می شوند که هیلی از نیکولز در حالی که روی ماشین پلیس دراز کشیده بود عکس می گرفت.

هیلی سپس این عکس‌ها را برای افسران دیگر و یکی از آشنایان زن ارسال کرد، اداره پلیس ممفیس در نامه‌ای نوشت که این پنج افسر از توانایی کار به عنوان پلیس برای نقششان در ژانویه محروم شوند. 7 کتک زدن. نیکولز سه روز بعد درگذشت – آخرین قتل پلیس که باعث اعتراضات سراسری و گفتگوی عمومی شدید در مورد نحوه برخورد پلیس با ساکنان سیاه پوست شد.

با این حال آنچه منجر به همه اینها شد یک راز باقی مانده است.

پنج افسر – هیلی، دزموند میلز جونیور، تاداریوس بین، جاستین اسمیت و امت مارتین سوم – اخراج شده و به قتل درجه دوم متهم شدند. اسناد جدید دقیق ترین گزارش تا به امروز را از اقدامات آن افسران ارائه می دهد. وکلای آنها در مورد این اسناد به آسوشیتدپرس اظهار نظری نکرده اند.

یک افسر دیگر نیز از کار برکنار و هفتمین افسر از خدمت برکنار شده است. مقامات فاش کردند که شش نفر دیگر بدون ارائه جزئیات می توانند انضباط اداری دریافت کنند. به این ترتیب مجموع درگیرها به 13 نفر می رسد.

اریکا ویلیامز، سخنگوی دادستان ارشد ممفیس، گفت که همچنان می‌توان اتهامات بیشتری را مطرح کرد زیرا تحقیقات در حال انجام است.

در همین حال، ساکنان دیگر در مورد تعامل با پلیس ممفیس صحبت می کنند.

یک دادخواست فدرال که روز سه‌شنبه ارائه شد، همان افسرانی را متهم می‌کند که اکنون متهم به قتل نیکولز هستند، همچنین حقوق مرد 22 ساله ممفیس را از همسایگی نیکولز در جریان دستگیری خشونت‌آمیز مشابه سه روز قبل از دستگیری نیکولز، نقض کردند.

طبق این دادخواست، مونتریوس هریس در غروب ژانویه در حال ملاقات با پسر عموی خود در آپارتمانی بود. 4 هنگامی که خودروی وی “ناگهان توسط گروه بزرگی از مهاجمان که ماسک‌های اسکی مشکی پوشیده بودند، لباس‌های سیاه پوشیده بودند، اسلحه‌ها و سلاح‌های دیگر را به اهتزاز درآوردند، با پرتاب مواد انفجاری و تهدید به پایان دادن به زندگی‌اش در صورت خارج نشدن از خودروی خود هجوم آوردند.”

دادخواست می گوید که هریس فکر می کرد که مردان قصد سرقت از او را دارند و او سعی کرد قبل از اینکه به چیزی برخورد کند، ماشین خود را پشتیبان بگیرد. در این شکایت آمده است که او با اکراه با دستانش بیرون رفت و تا دو دقیقه او را “گرفتند، مشت زدند، لگد زدند و مورد ضرب و شتم” قرار گرفتند. در این دادخواست ادعا شده است که ضرب و شتم تنها پس از آن متوقف شد که مردم از آپارتمان های خود بیرون آمدند تا ببینند چه اتفاقی می افتد.

عکس‌هایی که از چهره هریس پس از آزادی با وثیقه گرفته شده است، حدود 9 روز بعد، پوسته‌های ضخیم روی پیشانی او و سیاهی چشم در حال بهبودی را نشان می‌دهد.

این شکایت افسران را به جعل شواهدی برای حمایت از اتهامات علیه هریس متهم می کند، از جمله اینکه مجرمی مجرمی با داشتن اسلحه دستی، تجاوز جنایی و فرار از دستگیری.

همچنین، زنی به WREG-TV گفت که بعد از یک فوریه سعی کرد در مورد هیلی به اداره پلیس ممفیس هشدار دهد. 21، 2021، برخورد. Kadejah Townes گفت که در حال بازگرداندن یک فیلم به دستگاه Redbox در Walgreens بود که پلیس به یک تماس نادرست تیراندازی پاسخ داد. او گفت که پلیس در ابتدا به او گفت که می تواند ترک کند، اما پس از آن مأموران او را متوقف کردند که ماشین خود را به عقب برگرداند. او گفت که هیلی به قدری دستبند روی تاونز گذاشت که می ترسید بازویش دررفته باشد.

عمه اش این برخورد را ضبط کرد. سپس پلیس در حالی که تاونز را به بیمارستان می برد، عمه و برادرش را در حالی که به دنبال ماشین گروه بودند، متوقف کردند. تاونز گفت که او هرگز به چیزی متهم نشده است.

پرونده انضباطی هیلی نشان داد که پس از شکایت تاونز، او به دلیل عدم تکمیل مدارک مناسب – نه برای استفاده از زور – نوشته شد.

تاونز به ایستگاه تلویزیونی گفت: من تعجب نکردم.

سرلین “سی جی” دیویس، رئیس پلیس، درخواست هایی را امضا کرده است که به دنبال آن است تا پنج افسر متهم را از کار مجدد در اجرای قانون منع کنند. کمیسیون استانداردها و آموزش افسران صلح تنسی بعداً تصمیم خواهد گرفت که آیا این افسران را تأیید نمی کند یا خیر.

بر اساس اسنادی که روز سه شنبه منتشر شد، هیلی که در حال رانندگی یک خودروی بدون علامت بود و یک هودی مشکی پوشیده بود، نیکولز را با فحاشی بلند از ماشینش بیرون کرد و سپس به طور مستقیم با اسپری محرک شیمیایی به چشمان او اسپری کرد.

در این اسناد آمده است: “شما هرگز به راننده نگفتید هدف از توقف وسیله نقلیه یا دستگیری او بوده است.”

هیلی وقتی نیکولز را متوقف کرد دوربین بدنش را روشن نداشت اما در حال تماس تلفنی با کسی بود که صدایش را شنید.

نیکولز از دست افسران فرار کرد اما دوباره چند بلوک آنطرفتر دستگیر شد. در آن زمان، هیلی در حالی که سه افسر دیگر به او دستبند زده بودند، لگدی به نیم تنه او زد. افسران دیگر به صورت نیکولز لگد زدند، او را مشت کردند یا با باتوم به او زدند.

اتهامات علیه سایر افسران شامل گمراه کردن مقامات در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

به عنوان مثال، مارتین ادعا کرد که نیکولز سعی کرد اسلحه افسر را پس از اینکه افسر دیگری او را به زور از خودرو خارج کرد و مارتین با گرفتن مچ نیکولز به او کمک کرد، از غلاف او بیرون بکشد. با این حال، اسناد اعلام کردند که این ویدئو ادعای قاپیدن اسلحه را تایید نمی کند.

در نامه‌ای از اسمیت که در پرونده‌اش گنجانده شده بود، او از رفتار خود دفاع کرد و اظهار داشت که نیکولز “خشونت‌آمیز بود و از آن پیروی نمی‌کرد.”

صدا از دوربین بدن، نیکولز را با استفاده از فحاشی یا تهدید خشونت آمیز ضبط نمی کرد – در عوض، او در اظهارنظرهای خود برای افسران آرام و مؤدب به نظر می رسید.

این اسناد همچنین عدم ارائه کمک پس از آن را نشان می‌دهد، بی‌تفاوتی بین نسبت به ناراحتی نیکولز توسط یک غیرنظامی گزارش شده است که ویدیویی را ضبط کرده است که منتشر نشده است.

___

خبرنگاران آسوشیتدپرس، کیمبرلی کروسی در نشویل، جین جانسون در سیاتل، و هدر هالینگزورث در میشن، کان. ماتیس و لولر از نشویل گزارش دادند.

___

برای پوشش بیشتر AP در مورد مرگ تایر نیکولز:

[ad_2]

Leave a reply