استوکس گروه ضربت چند سازمانی را می خواهد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یکی از اعضای شورای شهر جکسون از مجریان قانون محلی می خواهد تا برای کنترل بحران جرم و جنایت در شهر گرد هم آیند.

کنت استوکس، عضو شورای بخش 3، از آژانس‌هایی مانند پلیس کاپیتول، پلیس جکسون و اداره کلانتر شهرستان هیندز می‌خواهد تا یک کارگروه برای بررسی باندهای محلی ایجاد کنند و برای خلاص شدن از شر آنها تلاش کنند.

این یک هفته پس از تیراندازی مرگبار در جشنواره گل آلود می سی سی پی رخ می دهد، حادثه ای که استوکس آن را “غیرقابل قبول” می خواند.

“تعداد زیادی از جوانان درگیر چنین موقعیت هایی هستند که شما در میدان نمایشگاه دیدید. آنها این سلاح ها را از کجا آورده اند؟ چگونه یک نوجوان 14 یا 15 ساله این نوع سلاح های تهاجمی را حمل می کند؟ اگر ما فعالیت باندی داشته باشیم، به ما اطلاع دهید. بگذارید آماده شویم. من فکر می کنم تشکیل یک کارگروه با پرسنل مجری قانون گامی در جهت درست برای رسیدگی به مشکلات حلق آویز کردن است، اگر آنها در جکسون وجود دارند. اگر آنها می گویند که این یک مشکل باند نیست، هر چه که باشد. استوکس گفت: این جهنم است، ما باید آن را متوقف کنیم.

عضو شورا در روز چهارشنبه، 11 مه میزبان تالار شهر در کلیسای باپتیست کورنرستون خواهد بود تا درباره باندها و خشونت باندها بحث کند.

[ad_2]