استوکس می‌خواهد شهر خودروهایی را که در تیراندازی‌های رانندگی استفاده می‌شوند، ببرد

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – یکی از رهبران شهر علیه افزایش اخیر تیراندازی‌های رانندگی با ماشین صحبت می‌کند و راه‌حل‌هایی را برای جلوگیری از متخلفان احتمالی پیشنهاد می‌کند.

کنت استوکس، عضو شورا، پیشنهاد می‌کند که خودروهایی که برای تیراندازی از طریق رانندگی استفاده می‌شوند باید مصادره شوند و به مالکیت شهر جکسون درآیند. این بخشی از بسیاری از تلاش‌ها برای کاهش احتمال تیراندازی‌های رانندگی در اطراف شهر است.

استوکس اشاره کرد که استثنائات محدودی خواهند داشت و بیان کرد که اگر وسیله نقلیه شخصی برای ارتکاب جرمی شرم‌آور به سرقت رفته باشد، مالک باید خودرو را به‌موقع گزارش دهد که سرقت شده است.

“اگر نمی دانید فرزندتان اسلحه دارد، بررسی کنید. قبل از اینکه ماشین خود را به فرزندتان قرض دهید، مطمئن شوید که این کودک در حال انجام کار غیرقانونی نیست. ما ماشین شما را توقیف می کنیم. یک بار. ما ماشین شما را توقیف می کنیم، آن را به مالکیت شهر جکسون تبدیل می کنیم. برای گریه کردن در مورد “من باید به سر کار بروم” خیلی دیر است. استوکس گفت: ما تیراندازی های رانندگی در شهر جکسون را تحمل نمی کنیم.

استوکس گفت که این فرمان پیشنهادی در جلسه روز سه شنبه شورا مورد بحث قرار خواهد گرفت. او افزود که او شدت کسب عنوان خودروهایی را که در تیراندازی های رانندگی درگیر هستند را درک می کند، اما این برای سلامت عمومی و رفاه جکسونی ها است.

[ad_2]

Leave a reply