استراتژی‌های از بالا به پایین، پایین به بالا، و داخلی برای شکستن موانع مشارکت مالی

[ad_1]

بر کسی پوشیده نیست که پول مهم است. در جامعه ما، شما هیچ چیز رایگان دریافت نمی کنید، و به همین دلیل است که دسترسی مالی بسیار مهم است.

گفتگوهای بی پایانی درباره اقتصاد ما، بدهی فدرال، بدهی پزشکی، بدهی وام دانشجویی، هزینه های سرسام آور املاک و غیره وجود دارد. پول همیشه در ذهن ماست، زیرا یک عامل کلیدی تعیین کننده در موفقیت است. خواه موفقیت به معنای راه اندازی کسب و کار خود باشد یا صرفاً داشتن پول کافی برای پوشش تمام هزینه های خود، دسترسی به منابع مالی یک ضرورت است.

به همین دلیل است که طبق آخرین گزارش جهانی Findex، 1.7 میلیارد بزرگسال – تقریباً یک سوم جمعیت جهان – هنوز به خدمات مالی رسمی دسترسی ندارند، بسیار شگفت‌آور است. در سال 2014، این رقم 2 میلیارد بود. در حالی که ما در رفع این مشکل به طور مداوم، هرچند آهسته، پیشرفت کرده‌ایم، موانع همچنان مانع از دسترسی مالی به افرادی که بیشتر به آن نیاز دارند – به ویژه در جوامع رنگی- می‌رود.

تبعیض تاریخی در صنعت مالی باعث ایجاد شکاف بین جوامع محروم و گزینه های بانکداری سنتی شده است. بسیاری از موسسات مالی افراد فقیر و کم درآمد را از طریق الزامات اسنادی سخت و منع می کنند. و بیابان‌های شاخه‌ای – مناطق جغرافیایی که به سادگی بانک‌های آجری ندارند (نابودکننده: بیشتر بیابان‌های شعبه در مناطق کم‌درآمد و مناطق اقلیت بالا یافت می‌شوند) – همچنین بر روابط تقریباً دست‌نخورده بین افراد بدون بانک یا کم‌بانک و مؤسسات مالی تأثیر می‌گذارند. که بر بازار بانکی تسلط دارند.

افزایش شمول مالی برای رنگین پوستان مستلزم از بین بردن نژادپرستی سیستماتیک است، یک اقدام پیچیده که شامل تغییر فرهنگ، سیاست ها و تفکر است. برخی از رویکردها نیازمند تغییر در بالا هستند، در حالی که برخی دیگر خواستار توانمندسازی از پایین هستند. و در وسط، فضای زیادی برای فرصت‌هایی وجود دارد که همه را فراگیر و در دسترس قرار دهد. در اینجا نگاهی می اندازیم به اینکه چگونه شرکت ها و رهبران کسب و کار در حال تبدیل تعهد خود به عمل برای کمک به موفقیت افراد محروم هستند.

بالا پایین

شارون اسمیت-آکینسانیا، مدیر عامل گروه Rae Mackenzie، با ارائه یک “کتاب بازی” DEI در تلاش است تا زمینه بازی را در بین صنایع هموار کند. COLORFULL: استراتژی های رقابتی برای جذب و حفظ استعدادهای برتر رنگ شامل مراحل ساده او برای ایجاد تغییر در محیط کار است که از رهبران کسب و کار شروع می شود و چگونه آنها می توانند روابط معتبرتری با جوامع رنگی ایجاد کنند. هدف رویکرد او از بالا به پایین کمک به رهبران برای غلبه بر نگرانی های خود در مورد انجام یا گفتن چیزهای نادرست است. اسمیت-آکینسانیا برای از بین بردن موانع در محیط کار حرکت می کند تا هم کارفرمایان و هم متخصصان رنگین پوست بتوانند شراکت خود را مستحکم کنند و ترس هایی را که بسیاری را در سکوت نگه می دارد برطرف کنند.

پایین به بالا

پیشگامان فین‌تک با در دسترس قرار دادن عملیات مالی روزانه و کاربرپسند کردن عملیات مالی روزانه برای همه – به‌ویژه کسانی که در بیابان‌های شعبه‌ها هستند، گام‌هایی را به سمت شمول مالی برداشته‌اند. تلاش‌های رهبران فین‌تک برای ایجاد راه‌حل‌های دیجیتال، فرصت‌ها را هم برای مصرف‌کنندگان و هم برای کسب‌وکارها – از جمله کسانی که در پایین‌ترین پله‌های نردبان اقتصادی قرار دارند، افزایش داده است.

از سال 2020، سریع‌ترین بخش از کارآفرینان جدید از گروه‌هایی هستند که از نظر آماری بعید به نظر می‌رسد به شیوه‌های سنتی تامین مالی برای کسب‌وکار خود دسترسی داشته باشند. هدف پلتفرم نئوبانکینگ Nearside افزایش شانس موفقیت برای صاحبان مشاغل کوچک جدید با بررسی رایگان کسب و کار و کارت نقدی 2.2٪ نامحدود در هر خرید مرتبط با کار در سال 2022 است. محصولات مالی منصفانه مانند اینها به هموار کردن راه موفقیت در در غیر این صورت جاده ای سخت برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک که نیاز به یک شروع دارند.

در حالی که تامین مالی دیجیتال به تنهایی نمی تواند شکاف ها را به طور کامل از بین ببرد، توسعه و گسترش خدمات مالی دیجیتال از طریق فناوری های پیشرفته فرصت های نامحدودی برای رشد ایجاد می کند. این رشد نه تنها در مورد فین‌تک یا اقتصاد ما اعمال می‌شود، بلکه در مورد کیفیت زندگی کسانی که سختی‌های محرومیت مالی را تحمل کرده‌اند نیز صدق می‌کند.

ساخته شده در

در طول 24 ماه گذشته، Experian تمرکز خود را به محصولاتی معطوف کرده است که برای از بین بردن موانع دربرگیرنده طراحی شده اند. رویکرد آنها این بوده است که گنجاندن مالی در هر یک از محصولات خود را ببافند. Experian Go و Experian Boost به کاربران اجازه می دهد تا گزارش های اعتباری خود را به روز کنند و اطلاعاتی را اضافه کنند که قبلاً در گزارش ها وجود نداشت. این امر باعث شده تا میلیون ها نفر اعتبار قابل مشاهده باشند – به آنها دسترسی بهتری به وام های مسکن و افزایش توانایی آنها برای انباشت ثروت می دهد.

تعهد آنها به شکستن موانع نیز اطلاع رسانی استراتژی اکتساب آنها است. ابزار جدید مقایسه بیمه خودرو Experian با استفاده از خرید اخیر Gabi، یک آژانس بیمه دیجیتال با دسترسی به بیش از 40 شرکت بیمه ایالات متحده و مجوزهای بیمه در تمام 50 ایالت، آخرین پیشنهاد آنها است که برای بهبود رفاه مالی مشتریان طراحی شده است.

دسترسی به خدمات و محصولات مالی برای افراد و شرکت ها ضروری است. به لطف سیاست‌ها، فناوری و مشارکت با مؤسسات مالی و صنعت فین‌تک، دسترسی در سراسر جهان در حال افزایش است – و نوآوران و کارآفرینان نیز همین‌طور هستند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]