ارتباط احتمالی با فرار از زندان آلاباما در ایوانزویل در حال بررسی است

[ad_1]

به روز رسانی: ویکی و کیسی وایت پس از تعقیب در نزدیکی فرودگاه در بازداشت هستند.

EVANSVILLE، IND (WEHT) – مقامات تأیید کرده اند که مارشال های ایالات متحده در حال بررسی خودرویی هستند که در ایوانسویل دستگیر شده است که ممکن است به یک زندانی فراری از زندان آلاباما و یک افسر اصلاحات تحت تعقیب مرتبط باشد.

پلیس می گوید که ویکی وایت در 29 آوریل به مرکز بازداشت شهرستان لادردیل در فلورانس، آلاباما رفت و به همکارانش گفت که کیسی وایت را برای ارزیابی ذهنی به دادگاه می برد. مقامات می گویند که ارزیابی ذهنی برنامه ریزی نشده است. پلیس می گوید که آنها متوجه شده اند که رزمناو پلیس مورد استفاده ویکی وایت در منطقه ای نزدیک مرکز بازداشت رها شده بود.

یک خودروی شاسی بلند خریداری شده توسط ویکی وایت در روستایی تنسی توقیف شد.

شاهدان می‌گویند که مردی مطابق با توصیف کیسی وایت، از جمله خالکوبی بزرگ روی ساعد راستش، در ویدئوی نظارتی در یک کارواش در بلوک 2000 جنوب واینباخ دیده شد. مارشال های ایالات متحده می گویند یکشنبه شب به بازرسان اطلاع داده شد که یک فورد F-150 مدل 2006 در کارواش کشف شده است. به نظر می رسد که مهر زمانی روی ویدیو 3 می را به عنوان تاریخ نشان می دهد، اما مقامات زمان ضبط ویدیو یا اینکه آیا مرد موجود در ویدیو کیسی وایت است یا نه تایید نکرده اند. در تصاویر نظارتی ارائه شده توسط مقامات هیچ زن دیده نمی شود.

با توجه به انتشار مارشال های ایالات متحده، بازرسان مشخص کردند که این وسیله نقلیه توسط ویکی وایت و کیسی وایت استفاده شده است.

اخبار شاهد عینی در حال تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیقات است، ما این داستان را با کسب اطلاعات بیشتر به روز خواهیم کرد.

این یک داستان در حال توسعه است.

[ad_2]