ادی مالونی که بود؟ نگاهی به زندگی اوجکسون، خانم (WJTV) – ادی مالونی، رئیس و مدیر عامل مرکز لوازم برقی شهر کابوی مالونی، در سن 71 سالگی درگذشت.

مالونی، همسایه جکسون، با بازی بیسبال و بسکتبال تمام ستاره در سن پترزبورگ بزرگ شد. دبیرستان جوزف. او همچنین در St. مدرسه کاتولیک ریچارد و مدرسه کاتولیک خانواده مقدس.

تحصیلات خود را در دانشگاه می سی سی پی ادامه داد. در سال 1972 لیسانس مدیریت بازرگانی خود را دریافت کرد. او عضو و افسر سابق برادری سیگما نو بود. او با خدمت به عنوان رئیس انجمن فارغ التحصیلان Ole Miss و هیئت مشاوران تجاری در Ole Miss حضور داشت. او همچنین در کمیته دو و میدانی Ole Miss خدمت کرد.

او همچنان به عنوان عضوی از St. کلیسای کاتولیک ریچارد، جایی که او در جلسات گروهی کوچک شرکت می کرد، در گروه کر آواز می خواند و در کمیته ها خدمت می کرد.

مالونی همچنان درگیر ورزش بود. او مالک دو باشگاه بیسبال جکسون متس و جکسون جنرالز بود. مدیر کل متس، فرانک کشن، گفت که مالونی بهترین کار را در بیسبال داشت: «سرد نگه داشتن آبجو و بازی گلف». او همچنین مالک و مدیر رایان سندرز بیسبال و مالک بخشی از تیم بیسبال Round Rock Express در راند راک، تگزاس بود.

او زمان خود را صرف خدمت در چندین سازمان در سراسر می سی سی پی کرد. او رئیس بنیاد مدرسه مقدماتی جکسون، کلوپ کشور جکسون، سنت. بنیاد بیمارستان دومینیک، سنت. بنیاد دهکده کاترین و آسایشگاه می سی سی پی. او همچنین به عنوان رئیس انجمن بزرگ جکسون و کاپیتان بخش می سی سی پی بنیاد سیستیک فیبروزیس خدمت کرد.

کار او بی توجه نبود. او جایزه مدیر عامل شرکت را از مجله تجاری می سی سی پی، جایزه میراث آمریکایی از لیگ ضد افترا، جایزه سامری از کلیسای کاتولیک در Bishop’s Ball، جایزه تصویر در تجارت را از بخش مو سیگما برادری فی بتا سیگما و جایزه Newcomen دریافت کرد. در می سی سی پی

در زمان او با Cowboy Maloney، این فروشگاه اولین سیستم ماهواره ای خانگی دایرک تی وی را در جهان فروخت. در سال 1991، او خرید الکتریک سیتی را از شرکت جنوبی، یک شرکت برق جنوب شرقی تجربه کرد.

مالونی در زندگی شخصی خود یک گلف باز مشتاق بود و از فرارهای خود در زمین های مختلفی که بازی می کرد لذت می برد. او دوستان جدیدی پیدا کرد و هر سال در نزدیکی کریسمس با آنها تماس گرفت.

ادی مالونی در اثر یک بیماری مختصر ریوی تسلیم شد.

همسرش رودا و سه فرزندشان از او به یادگار مانده اند. لیندسی اوکانل، لی آن کلمن و کلی مالونی نیشن. چهار نوه اش نیز از او به یاد خواهند ماند.

اعضای خانواده گفتند که در آینده جشن زندگی او برگزار خواهد شد.