احضاریه دولتی دولت را هدف قرار می دهد. ارتباط برایانت با بنیاد ورزشی USM

[ad_1]

وکلای دادگستری با فرماندار سابق می سی سی پی در دعوای مدنی گسترده وزارت رفاه، که یکی از وکلا آن را “مسابقه مرگ بدون منع ممنوع” نامید، درگیر شده اند.

وکیل این سازمان دولتی، بنیاد ورزشی دانشگاه می سی سی پی جنوبی را به دلیل هرگونه ارتباط با فرماندار سابق احضار می کند. فیل برایانت و همسرش دبورا برایانت.

دپارتمان خدمات انسانی می سی سی پی یک شکایت مدنی در ماه مه تنظیم کرد و ده ها نفر – از جمله بازیکن بازنشسته NFL و فارغ التحصیل مشهور USM برت فاور – را به خرج نکردن یا دریافت نادرست بودجه رفاهی متهم کرد.

اما در این شکایت نامی از بنیاد ورزشی ذکر نشد، حتی اگر 5 میلیون دلار بودجه رفاهی برای ساخت یک استادیوم جدید والیبال در USM دریافت کرد – یکی از فاش‌کننده‌ترین افشاگری‌ها در یک رسوایی 77 میلیون دلاری رفاهی که در سال 2020 رخ داد. اصلاً به ساختمان والیبال اشاره نکنید.

احضاریه ای که روز دوشنبه ارائه شد ممکن است نشان دهنده قصد ایالت برای اضافه کردن طرح USM به شکایت مدنی و بررسی اینکه آیا برایانتز مجرم هستند یا خیر. این احضاریه همچنین از اعضای هیئت مدیره یا کارمندان بنیاد ورزشی USM و فاور، بنیانگذار غیرانتفاعی نانسی نیو، پسرانش زک نیو و جس نیو، مدیر سابق بخش رفاه جان دیویس و کشتی گیر بازنشسته تد “تدی” دیبیاس جونیور درخواست می کند.

بیشتر بخوانید: دولت متهم می گوید که فیل برایانت 1.1 میلیون دلار به برت فاور پرداخت کرده است

وکیل خصوصی که آژانس رفاه برای طرح دعوای مدنی قرارداد بسته بود، دادستان سابق ایالات متحده، برد پیگوت، روز دوشنبه نیز اعلامیه ای را با فهرست اولیه افرادی که برای شهادت فراخوانده بود، ارائه کرد که شامل برایانت نمی شود.

به ترتیب تاریخ، برنامه سپرده گذاری شامل: زک نیو، جسی نیو، نیکلاس کوفلین، آدام ساچ، نانسی نیو، کریستی وب، پل لاکوست، ژاکوب ون لندینگهام، برت فاور، تدی دیبیاس جونیور، برایان اسمیت، تد دیبیاس پدر است. و Heart of David Ministries و Austin Smith.

بک چنل: راهنمای شخصیت برای سریال تحقیقاتی می سی سی پی امروز

نانسی و زک نیو به چندین اتهام جنایی از جمله رشوه خواری و کلاهبرداری اعتراف کرده اند. زک نیو در درخواست خود اعتراف کرد که با پنهان کردن مبالغ پرداختی به بنیاد ورزشی که برای ساخت تأسیسات والیبال به‌عنوان «اجاره» استفاده می‌شد، از دولت کلاهبرداری کرده است. اخبار توافق نامه ای مطلوب دریافت کرد که ممکن است آنها را از زندان ایالتی دور نگه دارد، تا زمانی که با تحقیقات در حال انجام همکاری کنند. دیویس نیز همچنان با چندین اتهام مواجه است.

فاور سرسخت‌ترین حامی این پروژه در USM بود، دانشگاه او و جایی که دخترش در تیم والیبال بازی می‌کرد. او با نانسی نیو، دوست دبورا برایانت که ده‌ها میلیون کمک بلاعوض از اداره رفاه دریافت می‌کرد تا به خانواده‌های نیازمند خدمات ارائه کند، ارتباط برقرار کرد.

بر اساس پیام‌هایی که می‌سی‌سی‌پی تودی به دست آورده و در مجموعه تحقیقاتی «The Backchannel» به‌دست آورده و منتشر کرده است، او بعداً به شریک تجاری خود گفت: «او ارتباطات قوی دارد و از طریق پول کمک هزینه به من برای تسهیلات Vball داده است».

نیو و غیرانتفاعی او، مرکز آموزش اجتماعی می سی سی پی، این طرح را از دید ایالت و با حمایت آن تداوم بخشیدند. برای رهایی از استفاده از بودجه کمک بلاعوض برای ساخت یک استادیوم والیبال، نیوز یک قرارداد اجاره ای 5 میلیون دلاری با بنیاد ورزش منعقد کرد تا از امکانات ورزشی دانشگاه برای برنامه های رفاهی استفاده کند. این پول صرف ساخت استادیوم والیبال می شود که آن را «مرکز سلامتی» می نامند. برنامه این بود که سازمان غیرانتفاعی دفاتری در ساختمان پردیس راه اندازی کند، جایی که ادعا می کرد به خانواده های نیازمند آموزش می دهد.

موسسات آموزش عالی و دفتر دادستان کل پروژه را امضا کردند، صورتجلسه هیئت مدیره IHL منعکس می کند.

به گفته دفتر حسابرسی ایالتی، سازمان غیرانتفاعی جدید دو پرداخت 2.5 میلیون دلاری به این بنیاد انجام داد، یکی در نوامبر و دیگری در دسامبر 2017.

حسابرس دریافت که همچنین در دسامبر 2017، این سازمان غیرانتفاعی به شرکت Favre Enterprises 500,000 دلار پرداخت کرد. نیو در پرونده اخیر دادگاه گفت که فرماندار. برایانت به او دستور داد که این پرداخت‌ها را برای “سخنرانی در رویدادها، سخنرانی اصلی، رویدادهای رادیویی و تبلیغاتی و توسعه شرکای تجاری” به فاور انجام دهد.

این سازمان غیرانتفاعی 600000 دلار دیگر در ژوئن 2018 به فاور پرداخت کرد که مجموعاً 1.1 میلیون دلار بود.

حدود یک سال بعد، فاور شروع به گفتن به مسئولان بهزیستی کرد که به همان میزان، یعنی 1.1 میلیون دلار، بدهکار است که ظاهراً به تأسیسات والیبال USM متعهد شده است.

فاوره در مارس 2019 به دیویس، مدیر رفاه، با اشاره به همسرش، دینا فاور، پیامک ارسال کرد: “سلام برادر دینا و هنوز 1.1 میلیون در Vball بدهکار هستم.” آیا شما و نانسی می توانید در این مورد کمک کنید؟ آنها در حال حاضر به آن نیاز ندارند.»

سه ماه بعد، تحقیقات حسابرس ایالتی در مورد هزینه‌های دیویس و اداره رفاه آغاز شد و پول کمک هزینه استادیوم والیبال فاور هرگز نرسید.

تقریباً در همان زمان، فاور همچنین با مقامات رفاه کار می کرد تا کمک های مالی را به یک استارتاپ دارویی به نام Prevacus منتقل کند، شرکتی که در مرکز اتهامات جنایی اولیه علیه نیوز قرار دارد. فاور خودش در Prevacus سرمایه‌گذاری می‌کرد – حدود یک میلیون دلار از پول خودش، او در سال 2019 به مجله Men’s Health گفت – و انتظار داشت که آن را ثروتمند کند.

او با اشاره به جیک ونلاندینگهام، بنیانگذار Prevacus، به دیویس پیام داد: «تو و نانسی با جیک و پرواکوس گردن خود را برای من چسباندید.

فرماندار سابق همچنین با فاوره در پروژه Prevacus همکاری می کرد. در حالی که فاور از طریق پیامک به برایانت گفت که این شرکت با نانسی نیو و دیویس کار می‌کند و از می‌سی‌سی‌پی وجوه دریافت می‌کند، برایانت اطلاع از دریافت بودجه عمومی Prevacus را انکار می‌کند و می‌گوید که متن‌های او را به اندازه کافی با دقت نخوانده است.

بک چنل: فیل برایانت با سرازیر شدن وجوه رفاهی به سمت برت فاور، به دنبال پرداختی بود.

بر اساس پیام‌های متنی فاوره از دو جهت برای تامین مالی ناامید بود. او انتظار داشت که نیو برای ساخت و ساز اضافی برای تأسیسات والیبال و همچنین یک محصول دارویی دیگر، کرمی برای جلوگیری از ضربه مغزی که وانلاندینگهام درست کرده بود، بودجه بپردازد.

فاور در اواسط ژوئیه 2019 به برایانت پیام داد: “هی فرماندار، ما کمی مشکل داریم.” خوب او اکنون فقط می تواند یک بخش کوچک را انجام دهد. جیک می‌تواند بیشتر توضیح دهد، اما ما به سرمایه‌گذاران نیاز داریم و به راهنمایی شما نیاز داریم.»

فرماندار پاسخ داد: “با جیک همکاری خواهم کرد.”

برایانت پس از آن موافقت کرد که سهام در Prevacus را بپذیرد و پس از ترک دفتر، از طرف او لابی کند، قبل از اینکه دستگیری های سال 2020 ترتیبات او را از مسیر خارج کند، می سی سی پی امروز برای اولین بار در سریال “The Backchannel” فاش شد.

مشارکت برایانت در پروژه والیبال تاکنون به طور رسمی مورد بررسی قرار نگرفته است.

برایانت در آوریل به می سی سی پی امروز گفت که از دیدگاه والیبال USM فاور آگاه است.

او گفت: «آن چیز والیبال مدام بالا می‌آمد و ظاهر می‌شد و بعد از بین می‌رفت.

در پاییز 2019، پس از شروع تحقیقات حسابرس، برایانت میزبان جلسه ای در دفتر خود با فاور، نانسی نیو و کریستوفر فریز، مدیر رفاه جدید برایانت بود.

برایانت گفت: «به یاد دارم که برت یک بار آمد. «می‌خواستم ببینم این پروژه کجاست. “در مورد پروژه والیبال در جنوب میس چه خبر است؟” بنابراین من گفتم: “ببین، برت می خواست ملاقات کنیم.” بیا بهش زنگ بزنیم بیا کریس رو ببریم اونجا در مورد این به من بگویید.»

برایانت به می سی سی پی امروز گفت که نیو برای سرمایه گذاری بیشتر در پروژه والیبال درخواست کرد و او درخواست او را رد کرد.

امروز ساختمان به پایان رسیده است و مسابقات والیبال USM در آنجا برگزار می شود. خدمات برای خانواده های نیازمند، با این حال، نیست.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply