احساسات پس از رای زباله جکسون بالا می رود

[ad_1]

جکسون، خانم (WJTV) – اهالی جکسون برای جلسه ویژه در اتاق‌های شورای شهر گرد هم آمدند تا در مورد اینکه آیا دفع ریچارد پس از پایان قرارداد اضطراری به جمع‌آوری زباله‌ها ادامه می‌دهد یا خیر، رأی‌گیری کردند.

پس از آن که رئیس جمهور اشبی فوت این حکم را اعلام کرد که قرارداد شش ساله فروش ریچارد با رای 3-3 و 1 ممتنع شکست خورد، اتاق های شورای شهر در شور و هیجان فرو رفت.

کارمندان ریچارد دیسپال با ناامیدی و ناامیدی از نتیجه جلسه ویژه را ترک کردند، اما در حال حاضر، هنوز کار دارند.

ما تا زمانی که بتوانیم آنها را نگه خواهیم داشت و امیدواریم بتوانیم با اعضای شورا راه حلی پیدا کنیم تا بتوانیم این زباله ها را از بین ببریم.” “بله، من به آنها پول خواهم داد.”

شهردار Chokwe Antar Lumumba هنگام سخنرانی در رسانه ها احساساتی شد و شکست خورد و گفت که شهر جکسون نمی تواند به تعهدات مالی سایر شرکت ها عمل کند.

“نه، ما نمی توانیم. ما در حال حاضر در کسری هستیم، نه. به خاطر این همه قراردادهای فوری. من می خواهم به صراحت بگویم که ما عمدا یک ارزیابی کور انجام داده ایم تا نام شرکتی در مناقصه ها وجود نداشته باشد.

اعضای مخالف شورا شهردار را متهم می کنند که پس از رد شدن آزادی ریچارد چندین بار در سال گذشته، به دلیل عدم برنامه ریزی مدیریت قرارداد، قراردادهای جایگزین برای ارائه به شورا ارائه نداده است.

ما شورای شهر بارها و بارها و بارها و بارها و بارها در این مورد نظر داده ایم. واضح است. اگر به خاطر نداشتن طرح پشتیبان از انباشته شدن زباله ها بدش نمی آید، در شورای شهر نیست. ما کار خود را انجام می دهیم. ورنون هارتلی، عضو شورا، گفت: این به او بستگی دارد.

آرون بنکس، عضو شورا، می‌گوید که شهردار باید شور و اشتیاق خود را روی این شکست زباله متمرکز کند و در بسیاری از مسائل زیربنایی پیش روی شهر عمیق‌تر کند.

وقتی ما مشکل جرم و جنایت داریم، مشکل آب داریم. ما با سوپ مشکل داریم. ما پارک های بیش از حد رشد کرده ایم، ما جاده های بیش از حد رشد داریم، خیابان داریم، چاله داریم. ما همه این مشکلات دیگر را داریم. و این چیزی است که شهردار اشتیاق مبارزه برای زباله ها را دارد.

[ad_2]

Leave a reply