اتهامات علیه کارکنان سابق شهر ناچز کاهش یافت

[ad_1]

ناچز، خانم (WJTV) – اتهامات اختلاس علیه منشی سابق شهر ناچز و معاون منشی او پس از بازپرداخت آنچه که این دو از شهر دزدیده بودند توسط شرکت اوراق قرضه لغو شد.

ناچز دموکرات گزارش داد، کارمند سابق شهر، سرویا فورتنبری، 52 ساله، و معاون منشی سوتریوس دیلون، 33 ساله، در 1 اوت 2022 دستگیر شدند و هر کدام به دو فقره اختلاس متهم شدند. مبالغ ادعا شده علیه هر یک 12258.29 دلار و 6634.80 دلار بود.

این دو در اکتبر 2021 از سمت خود استعفا دادند. قبل از ترک سمت، مقامات اعلام کردند که به خود پول پرداخت کرده اند، فورتنبری گفت که آنها به دلیل حقوق، زمان مرخصی و زمان غرامت بدهکار هستند.

حسابرس ایالتی شاد وایت ادعا کرد که زنان بدون اجازه از یک حساب شهری برای خود پول دریافت کرده‌اند و ادعا می‌کند که برای شهر ناچز کار می‌کنند و در عین حال به عنوان مشاور برای شهری در سمت دیگر ایالت نیز کار می‌کنند.

دادستان منطقه Shameca Collins گفت معامله ای انجام شد که در آن شرکت اوراق قرضه پولی را که ظاهراً از شهر گرفته شده بود پس داد. او افزود که اگرچه اتهامات جنایی علیه این دو منتفی شده است، اما شرکت باند می تواند برای دریافت پول به دنبال این زنان باشد.

[ad_2]

Leave a reply