ابزار میلواکی برای بستن عملیات در کلینتون

[ad_1]

کلینتون، خانم (WJTV) – یک شرکت تولیدی در کلینتون امسال درهای خود را خواهد بست.

Milwaukee Tool، سازنده ابزارهای برقی سنگین و سایر اقلام، مکان کلینتون خود را می بندد و فعالیت های خود را به سایر تاسیسات خود منتقل می کند.

این شرکت عملیات کلینتون خود را در سال 2021 افتتاح کرد. این مرکز در 1001 Industrial Park Drive واقع شده است. این شرکت بیش از 7 میلیون دلار برای ایجاد این تسهیلات سرمایه گذاری کرد.

سخنگوی Milwaukee Tool گفت که این تصمیم دشواری برای بستن مکان کلینتون بود، اما آنها به حرکت و آینده شرکت اطمینان دارند.

ما اخیراً تصمیم گرفته‌ایم که عملیات را به خارج از تأسیسات کلینتون منتقل کنیم و این فعالیت‌ها را به سایر تأسیسات خود منتقل کنیم، بنابراین عملکرد کلی زنجیره تأمین خود را بهبود بخشیم. علیرغم این تصمیم دشوار، ما همچنان به موفقیت مداوم و رشد آینده خود اطمینان داریم. در 5 سال گذشته ما بیش از 702 میلیون دلار در عملیات خود در ایالات متحده سرمایه گذاری کرده ایم و جمعیت کارمندان خود را در سراسر کشور بیش از 180٪ افزایش داده ایم. ما با افتخار بیش از 10000 نفر را در ایالات متحده استخدام می کنیم و بیش از 4000 نفر در می سی سی پی هستند. ایالت می سی سی پی یک شریک حیاتی برای عملیات ما باقی می ماند زیرا ما همچنان به ارائه راه حل های نوآورانه به کاربران و شرکای توزیع کننده خود ادامه می دهیم.

این یک بسته شدن متوالی خواهد بود که پیش‌بینی می‌کنیم تقریباً تا سه ماهه چهارم امسال طول بکشد. 150 کارمند تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. ما در حال توسعه چندین گزینه پشتیبانی برای کارمندان تحت تاثیر کلینتون خود هستیم و با پشتکار تلاش می کنیم تا فرصت هایی را که به آنها امکان می دهد به یکی از مکان های دیگر ما نقل مکان کنند، کشف کنیم. در حالی که ما برای انتقال فعالیت های کلینتون به سایر تاسیسات خود تلاش می کنیم، موقعیت ها در طول سال 2023 در مراحل مختلف حذف خواهند شد.

سایر مکان های MS ما عبارتند از جکسون، ام اس. شاخه زیتون، ام اس; بیهالیا، ام اس; گرین وود، ام اس; و ما به زودی در گرانادا، مکان MS.

هدر مک گی، پدر مدیر برند

[ad_2]

Leave a reply