آینده مزارع رنگین کمان Vicksburg نامشخص است

[ad_1]

ویکزبورگ، خانم. (WJTV) – مرکز درمانی اسب سواری در Vicksburg، Rainbow Farms، به دلیل پرونده های اخیر دامنه برجسته توسط شهر، به زودی مجبور به جابجایی خواهد شد.

بازدیدکنندگان مکرر این مرکز گفتند که ویران شده اند.

مزارع رنگین کمان پس از ورود شهر ویکسبورگ به پرونده‌های دامنه‌ای برجسته مجبور به نقل مکان می‌شوند. شهر در عوض به دنبال استفاده از زمین برای یک بندر صنعتی و سیستم بارگیری جدید است.

این مرکز سوارکاری 34 سال است که در اینجا بوده و درمانی همراه با اسب سواری را برای کمک به کودکان و بزرگسالان با طیف گسترده ای از نیازهای ویژه ارائه می دهد.

Rebekah Reihl بیش از پنج سال است که پس از تحمل یک سری سکته به مزارع رنگین کمان آمده است.

ریل گفت: “من قبل از اینکه صدمه ببینم، سوار اسب می شدم. سپس هرگز فکر نمی کردم دوباره سوار اسب شوم. این خانم های فوق العاده و دلسوز به اندازه کافی آگاه و مراقب هستند که به من کمک کنند دوباره اسب سوار شوم.”

شهر حدود یک سال پیش با مدیر اجرایی مزارع رنگین کمان، لی آن نوسر، تماس گرفت تا او را از پرونده ها مطلع کند. نوسر انتظار دارد که انتقال کسب و کار او بیش از 1.6 میلیون دلار هزینه داشته باشد.

نوسر گفت: “البته 1.6 میلیون دلار هزینه وکالت یا هزینه های جابجایی نیست. این فقط برای بازگرداندن همه چیز به صورت فیزیکی است.”

با گرفتن ده ها هکتار، انبارهای ملک او به سادگی قابل جابجایی نیستند.

“اگر ما به نوعی توافق متقابل در مورد آنچه که می توانیم انجام دهیم نرسیدیم، این مزرعه را از کار می اندازد. ما تقریباً 35 سال است که اینجا هستیم. این برای بسیاری از مردم معنای زیادی دارد.” گفت نوسر.

بتانی فیلیپسون بیش از یک سال است که دخترش را به مزارع رنگین کمان آورده است. او گفت که به او کمک فوق العاده ای کرده است.

فیلیپسون گفت: “راستش را بخواهید، من حتی نمی خواهم به آن فکر کنم زیرا ما گم می شدیم. ما گم می شدیم.”

جدول زمانی مشخصی در مورد اینکه چه زمانی تسهیلات مجبور به جابجایی خواهد شد وجود ندارد، اما مالکان انتظار دارند تا ماه اوت اطلاعات بیشتری کسب کنند.

[ad_2]

Leave a reply