آیا می خواهید موفق تر باشید؟ علم می گوید با فروتنی بیشتر شروع کنید

[ad_1]

یک روز در پاییز گذشته، راس چستین وارد اتاق بزرگی در جاده آتلانتا شد که مملو از افرادی بود که به تازگی هزاران دلار پرداخت کرده بودند تا بتوانند راننده خودروهای مسابقه شوند. بیشتر آنها به سادگی امیدوار بودند که در پایین ترین سطح آماتور رقابت کنند. تعداد کمی احتمالاً آرزو داشتند که روزی به زمان بزرگ برسند.

راس در حال حاضر به زمان بزرگ رسیده است. او شماره را رانندگی می کند. 1 ماشین برای مسابقات TrackHouse در سری جام NASCAR، سطح برتر آن ورزش و محبوب ترین شکل مسابقه در ایالات متحده.

پس چرا او پس از کسب مقام سوم در لاس وگاس در اوایل این ماه، به کتابی از روانشناس ورزشی فقید ترور موواد در طی مصاحبه پس از مسابقه اشاره کرد؟

مهمتر از آن، چرا او در یک کلاس مسابقه جاده ای در کنار مردی مثل من نشسته بود و به صحبت های مربی گوش می داد که یک نمای کلی از تأثیر ورودی ترمز و فرمان بر روی چسبندگی لاستیک ارائه می دهد؟

سؤال خوبی بود. مطمئناً، بیشتر افراد موفق، یادگیرندگان دائمی هستند. در حالی که گاهی اوقات موفقیت می تواند نتیجه کسانی باشد که می دانید، موفقیت درازمدت تقریباً همیشه بر اساس آن است چی میدونی.

اما افراد زیادی را نمی‌یابید که به صدر رشته‌های مربوطه خود رسیده‌اند که در کلاس‌های ابتدایی شرکت کنند – بسیار کمتر مشتاقانه شرکت کنند. (تونی رابینز احتمالاً وارد جلسات Toastmasters نمی شود.)

با این حال، زمانی که مربی خصوصی توجه او را به خود جلب کرد، راس ناامید به نظر می رسید. قبل از اینکه راحت از اتاق خارج شود، با من زمزمه کرد: “من اینطور به این موضوع فکر نکرده بودم.” “این یک مدل ذهنی عالی است.”

همانطور که رایان هالیدی می گوید، نفس دشمن است. ایگو یک فحش است. ایگو به خود می بالد. ایگو یک احساس بلند و متورم از خود است.

از سوی دیگر، اعتماد به نفس آرام است. اعتماد به نفس نتیجه – و سپس محرک – توانایی، تخصص و عزت نفس است. اعتماد به نفس آنقدر متواضع است که یک قدم به عقب بردارید، به تقلاها یا شکست ها اعتراف کنید و راهی متفاوت پیدا کنید.

اعتماد به نفس هوشمند است. فروتنی هوشمندانه است. فروتنی مطمئن حتی هوشمندانه تر است.

و شما را رهبر بهتری می کند. مطالعه 2012 منتشر شده در مجله آکادمی مدیریت دریافتند که رهبران متواضع تمایل دارند موثرتر باشند.

اما افراد فروتن فقط روسای بهتری نمی سازند. یک مطالعه در سال 2011 منتشر شده در شخصیت و تفاوت های فردی دریافت که فروتنی یک “پیش بینی منحصر به فرد” عملکرد شغلی است. تحقیقات، فروتنی را با تلاش برای بهبود خود پیوند می زند. تحقیقات، فروتنی را با توانایی بیشتر برای حفظ عزت نفس در مواجهه با ناملایمات یا شکست ها مرتبط می کند. تحقیقات فروتنی را با توانایی ایجاد پیوندهای اجتماعی قوی تر پیوند می دهد.

افراد فروتن مایلند از افرادی که از نظر ظاهری کمتر موفق هستند، آموزش ببینند. افراد فروتن، مهم نیست که چقدر موفق هستند، مایلند به طور مداوم اصولی را که پایه و اساس موفقیت را ایجاد می کند، اصلاح و تقویت کنند.

مهمتر از همه، افراد فروتن مایلند نشان دهند که نه تنها می خواهند یاد بگیرند، بلکه هنوز هم می خواهند نیاز داشتن برای یادگیری.

زیرا افراد با مهارت بالا هرگز از جستجوی راه هایی برای بهبود مهارت های خود دست نمی کشند. این طرز فکر به توضیح اینکه چرا آنها اینقدر با استعداد هستند کمک می کند.

و مطمئناً به توضیح اینکه چرا راس چستین به تازگی جایزه بزرگ اتومبیل تگزاس EchoPark را در Circuit of the Americas برنده شد، کمک می کند. در حالی که اکثر مسابقات NASCAR در مسیرهای بیضی شکل برگزار می شود، COTA یک دوره جاده ای است.

نیاز به همان مهارت‌هایی که راس به دنبال اصلاح آن روز در پاییز گذشته در جاده آتلانتا بود.

هر فرد موفقی که من می شناسم (اگر فقط در خصوصی) به طرز شگفت آوری در مورد استعدادهای خود فروتن است. همه آنها می دانند که می توانند باشند و بهتر عمل کنند.

به همین دلیل است که فروتنی برای دستیابی به موفقیت پایدار بسیار مهم است. روزی که فکر می‌کنید وارد شده‌اید، روزی است که از تلاش برای پیشرفت دست می‌کشید… و روزی است که استعداد شما – و موفقیت شما – شروع به محو شدن می‌کند.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]