آیا باپتیست و UMMC بر سر مراقبت از سوختگی مبارزه خواهند کرد؟

[ad_1]

مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی و مرکز پزشکی باپتیست می سی سی پی برای راه اندازی یک مرکز سوختگی در می سی سی پی رقابت می کنند – و هر دو به دنبال کمک قانونگذاران برای ایجاد آنها هستند.

دکتر. درک کالنان، مدیر سابق پزشکی مرکز سوختگی و بازسازی JMS که اکنون تعطیل شده است در مریت سلامت مرکزی در جکسون، گفت که مریت به او 30 روز اخطار داده بود که بیمارستان به دلیل فشارهای مالی ناشی از کووید-کووید، این مرکز را تعطیل خواهد کرد. 19 چالش همه گیر و استخدام. کولنان به مراقبت از بیماران موجود ادامه داد و شروع به صحبت با بیمارستان ها در مورد چگونگی افتتاح یک مرکز جدید – و سریع کرد.

کولنان گفت: «این ایالتی است که به این خدمات نیاز دارد، و من قرار نبودم که مردم را تنها به دلیل سخت بودن کنار بگذارم.

به گفته کارمندانی که در آنجا کار می‌کردند، مرکز سوختگی در مریت هلث سنترال – که تنها مرکز معتبر در ایالت بود – ماهیانه حدود 600 تا 800 بیمار را مشاهده می‌کرد.

کالنان، که در دانشگاه تگزاس با بزرگسالان و کودکان کار می کرد، دوره ای را در جراحی سوختگی به پایان رساند، با باپتیست در جکسون معامله کرد و در بیمارستان امتیازاتی به دست آورد. او گفت که وقتی او در کارکنان پذیرش شد، بلافاصله مراقبت از بیماران را شروع کرد.

او گفت: «ما هنوز در مقیاسی که در Merit روی آن کار می‌کردیم کار نمی‌کنیم، اما اساساً هر روز روی کسی عمل می‌کنم.

کولنان، که می گوید یکی از حدود 250 جراح سوختگی آموزش دیده در ایالات متحده است، همچنین در مرکز سابق که تنها مرکز کاشت مجدد دست در این ایالت بود، جراحی های پیچیده دست انجام داد. کاشت مجدد، پیوند مجدد انگشت یا دست با جراحی است.

عملیات کولنان از حمایت فیلیپ گان، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا برخوردار است، که لایحه ای را نوشت که به موجب آن 12 میلیون دلار پول یکباره برای ایجاد مرکز سوختگی در باپتیست اعطا می کند.

گان گفت که باپتیست به او مراجعه کرد و معتقد است می سی سی پی بدون توجه به اینکه چه کسی آن را اداره می کند به یک مرکز سوختگی نیاز دارد.

“همه چیز حل خواهد شد. راه‌های مختلفی برای این کار وجود دارد.»

مقامات باپتیست گفته اند که برای ایجاد یک مرکز سوختگی، باید تجهیزات تخصصی و ظرفیت مراقبت های ویژه اضافی را به دست آورند. کالن در حال حاضر در اتاق های عمل استاندارد مشغول به کار است.

بابی ور، مدیر اجرایی، گفت: «در نتیجه، ما با مقامات منتخب خود تماس گرفته‌ایم و به اشتراک گذاشته‌ایم که در صورت موفقیت در دریافت حمایت مالی یک‌باره برای برخی از این هزینه‌ها، مایل و قادر به اجرای این خدمات هستیم. مرکز پزشکی باپتیست می سی سی پی.

یک سخنگوی بیمارستان گفت که بیمارستان هنوز درخواست خود را برای اعتباربخشی به وزارت بهداشت ایالتی ارائه نکرده است.

اما در همان زمان، UMMC، تنها مرکز پزشکی آکادمیک ایالت، در تعقیب یک مرکز سوختگی بوده است – علیرغم سابقه دور شدن از فرصت.

پس از بسته شدن مرکز سوختگی در گرین‌ویل در سال 2005، قانونگذاران ایالتی در سال 2006 با معاون وقت رئیس مرکز پزشکی دانشگاه می‌سی‌سی‌پی، دکتر. دن جونز در مورد ایجاد یک مرکز سوختگی در UMMC. جونز به می سی سی پی تودی گفت که از قانونگذاران خواسته است تا تعهدی سالانه برای کمک به UMMC در اجرای برنامه داشته باشند، اما قانونگذاران فقط یک بار پول پیشنهاد کردند.

UMMC با استناد به محدودیت‌های مالی کنار رفت، اما قانون‌گذاران با این وجود در سال 2007 لایحه‌ای را بدون بودجه تصویب کردند که به دانشگاه اجازه می‌دهد مرکز سوختگی می‌سی‌سی‌پی را ایجاد کند.

در سپتامبر سال گذشته، مقامات مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی در مورد اینکه آیا قصد دارند به دنبال تعطیلی این مرکز در مریت هلث سنترال، به دنبال افتتاح یک مرکز سوختگی باشند یا نه. با این حال، آنها گفتند که توانایی های خود را برای مراقبت از چنین بیمارانی افزایش خواهند داد، اما هیچ توضیح خاصی ارائه نکردند.

اما مقامات UMMC بی سر و صدا – و اکنون آشکارتر – به دنبال بودجه دولتی برای ایجاد مرکز سوختگی هستند. دکتر. لوآن وودوارد، معاون امور بهداشتی و رئیس دانشکده پزشکی، در ابتدای جلسه در مقابل کمیته فرعی اعتبارات و لایحه ای توسط سناتور سخنرانی کرد. جان پولک بخش کد را از سال 2007 ارائه می کند که به UMMC اجازه ایجاد مرکز رایت می سی سی پی را می دهد. قانونگذاران می توانند از لایحه پولک برای تخصیص پول و ایجاد اصلاحات دیگر در قانون استفاده کنند.

پولک به می سی سی پی امروز گفت که هیچ تصمیمی در مورد اینکه از کدام بیمارستان برای ایجاد مرکز سوختگی حمایت می کند، نگرفته است.

“قانون (مرکز سوختگی) آخرین بار در سال 2007 مورد بررسی قرار گرفت. پولک گفت: این یک قانون‌گذاری کاملاً جدید است. «همه چیز تغییر کرده است. ما باید قوانینی را برای بررسی آن ارائه کنیم تا ببینیم آیا نیاز به ایجاد برخی تغییرات داریم یا خیر.»

مشخص نیست که UMMC چقدر از قانونگذاران درخواست می کند و آیا این پول تکرار می شود یا خیر. دکتر UMMC در آن زمان هیچ بودجه خارجی برای این مرکز ندارد. آلن جونز، معاون معاونت امور بالینی، روز جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت.

او به صندوق مراقبت از سوختگی می سی سی پی اشاره کرد که از 500000 دلار تا 1 میلیون دلار در سال هزینه دارد و امیدوار است که UMMC پس از دریافت اعتبار از وزارت بهداشت که این صندوق را مدیریت می کند، به آن دسترسی داشته باشد.

UMMC اعلام کرد که یک روز پس از ارسال درخواست خود برای اعتباربخشی به وزارت بهداشت، مرکز سوختگی خود را ایجاد خواهد کرد. دکتر. پیتر آرنولد، جراح پلاستیک، به عنوان مدیر پزشکی معرفی شده است.

مقامات UMMC می گویند که تجربه گذشته آرنولد در درمان بیماران سوختگی او را واجد شرایط این سمت می کند، که طبق مقررات باید توسط پزشکی که دوره فلوشیپ سوختگی را به پایان رسانده یا دو سال از پنج سال گذشته را صرف درمان بیماران سوختگی کرده است، پر شود.

“دکتر. آرنولد… در حدود 20 سال کار حرفه ای خود، آموزش و تجربه گسترده ای در مراقبت از بیماران مبتلا به سوختگی حاد و زخم های پیچیده داشته است. او در مرکز سوختگی می سی سی پی توسط پنج جراح پلاستیک مجرب و ماهر دیگر که همگی تجربه قابل توجهی در درمان بیماران سوختگی حاد کودکان و بزرگسالان دارند، کمک می کند.

جونز همچنین در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه به رسانه ها گفت که بیمارستان “زیرساخت های لازم” را دارد، اما باید استخدام های بیشتری از جمله حدود 30 پرستار که به طور خاص در مراقبت از سوختگی آموزش دیده اند، ایجاد کند.

“این بلافاصله نخواهد بود. جونز گفت: با گذشت زمان، رشد خواهد کرد.

او همچنین گفت که آنها مجبور نخواهند بود تخت های اضافی برای ایجاد یک مرکز سوختگی اضافه کنند. در حال حاضر بیماران سوختگی در یک واحد معمولی در بیمارستان تحت درمان هستند.

جونز گفت که دانشگاه در چهار ماه گذشته حدود 75 بیمار سوختگی را از طریق اورژانس درمان کرده است.

اما با افزایش حجم، فضای اختصاصی را شناسایی کرده‌ایم که در واقع آماده کار است. بنابراین پس از اینکه این تاییدیه (از سوی وزارت بهداشت) انجام شد، عملیاتی شدن را آغاز خواهیم کرد.”

یادداشت سردبیر: کیت رویالز، می سی سی پی ویراستار سلامت جامعه امروزی از ژانویه 2022، به عنوان نویسنده/ویراستار برای دفتر ارتباطات UMMC از نوامبر 2018 تا اوت 2020 کار می کرد، و در مورد دانشکده های دندانپزشکی و پرستاری مرکز پزشکی، بیانیه های مطبوعاتی و ویژگی هایی می نوشت.

این مقاله برای اولین بار در می سی سی پی امروز ظاهر شد و در اینجا با مجوز Creative Commons بازنشر شد.

[ad_2]

Leave a reply