آژانس می سی سی پی ادعای تبعیض آب NAACP را رد می کند

[ad_1]

جکسون، خانم (AP) – یک تنظیم کننده محیط زیست می سی سی پی این ادعا را رد کرد که سازمان ایالتی تحت رهبری او علیه پایتخت شهر جکسون در توزیع بودجه فدرال برای تصفیه فاضلاب تبعیض قائل شده است.

کریستوفر ولز، مدیر اجرایی بخش کیفیت محیط زیست می سی سی پی، در نامه ای که اخیراً به آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده کشف شد، نوشت که NAACP «در ادعای یک واقعیت برای تأیید» استدلال خود مبنی بر تبعیض آمیز بودن آژانس علیه جکسون، شکست خورده است. او گفت که معتقد است تحقیقات حقوق مدنی در حال انجام در مورد این موضوع انگیزه سیاسی دارد.

ولز نوشت: «جکسون به ازای هر درخواست تکمیل شده ای که ارسال می کرد، وام دریافت می کرد. و از آنجایی که مبلغ وام بر اساس هزینه پروژه است، به هر دلیلی که تبعیض آمیز تلقی شود، وامی کاهش نیافته است.»

اختلال در خدمات آب جکسون سال هاست که این شهر را آزار می دهد و سیستم آن در اواخر آگوست پس از بارش شدید باران که مشکلات را در تصفیه خانه اصلی آب شهر تشدید کرد تقریباً از بین رفت. بیشتر جکسون برای چند روز آب جاری خود را از دست داد و مردم مجبور بودند برای نوشیدن، آشپزی، حمام کردن و شستشوی توالت ها در صف منتظر بمانند.

دسامبر ولز نامه 16 تقریباً سه ماه پس از طرح شکایت فدرال NAACP تحت عنوان VI قانون حقوق مدنی 1964 ارسال شد که دریافت کنندگان وجوه فدرال را از تبعیض بر اساس نژاد یا منشاء ملی منع می کند. در این شکایت آمده است که مقامات می سی سی پی با محروم کردن جکسون از بودجه بسیار مورد نیاز برای ارتقای زیرساخت هایش، “به جز” اطمینان حاصل کرده اند که یک فاجعه آب آشامیدنی رخ خواهد داد.

NAACP گفت، در طول 25 سال، جکسون تنها سه بار از یک برنامه مهم فدرال بودجه دریافت کرد. بر اساس این شکایت، زمانی که جکسون سعی کرد خودش بودجه پیشرفت‌ها را تامین کند، این تلاش‌ها بارها توسط رهبران سیاسی ایالتی مسدود شد.

EPA در اکتبر اعلام کرد. 20 که در حال بررسی این موضوع بود که آیا سازمان‌های ایالتی می‌سی‌سی‌پی با امتناع از تأمین مالی بهبود سیستم آب، علیه پایتخت اکثریت سیاه‌پوستان این ایالت تبعیض قائل شدند. مایکل ریگان، مدیر EPA چندین بار از جکسون دیدن کرده و گفته است که “تبعیض دیرینه” به زوال سیستم آب شهر کمک کرده است.

آژانس فدرال می‌تواند در صورت تشخیص تخلف از می‌سی‌سی‌پی پول – احتمالاً میلیون‌ها دلار – را متوقف کند. اگر سازمان های ایالتی با تحقیقات همکاری نکنند، EPA می تواند پرونده را به وزارت دادگستری ارجاع دهد.

WLBT-TV گزارش داد که ولز در نامه خود نوشت که نقض عنوان ششم “بر اساس استانداردهای غیرقابل بیان و در حال تحول” است و “در تضاد با سیستم فدرالیسم این کشور است.”

ولز نوشت که تحقیقات EPA “بخشی از یک تلاش سیاسی برای منحرف کردن توجه از ناکامی های خود جکسون است.” او معتقد است که مشکلات آب جکسون نتیجه سوء مدیریت شهر است نه تبعیض توسط ایالت.

ولز نوشت، سازمان حفاظت محیط زیست سال‌ها از مشکلات آب جکسون آگاه بود، از جمله زمانی که شهر در سال 2012 پس از اینکه به دلیل نقض قانون آب پاک مورد استناد قرار گرفت، با آژانس موافقت کرد.

ادعاهای رقابتی بر سر علت مشکل آب پایتخت، تنش بین مقامات محلی جکسون، پایگاه دموکرات‌ها، و رهبران ایالتی جمهوری‌خواه می‌سی‌سی‌پی را برانگیخته است.

AP در ماه سپتامبر گزارش داد که زمانی که فرماندار می سی سی پی. تیت ریوز در سال 2011 خزانه دار ایالتی بود، او سابقه محافظه کاری مالی خود را با استناد به مخالفت خود با صرف پول دولتی برای پروژه های آب و فاضلاب در جکسون تبلیغ کرد. EPA در حال تحقیق درباره ریوز نیست.

قبل از بحران آب در تابستان گذشته، به مردم جکسون توصیه شده بود که آب را قبل از مصرف بجوشانند، زیرا مقامات بهداشتی نمونه‌هایی را به دست آوردند که نشان می‌داد مصرف آب می‌تواند خطرناک باشد. این توصیه تا اواسط سپتامبر برقرار بود.

در آخر هفته کریسمس، زمانی که هوای سرد باعث شد خطوط آب شکسته شود و سیستم توزیع آب شهر نتوانست فشار کافی ایجاد کند، مشکلات دوباره برگشتند. اعلانات آب جوش در برخی از محله های شهر تا ژانویه برقرار بود. 7.

جکسون قرار است نزدیک به 800 میلیون دلار از بودجه فدرال برای سیستم آب خود دریافت کند که بخش عمده آن از لایحه هزینه 1.7 تریلیون دلاری است که کنگره در دسامبر تصویب کرد.

[ad_2]

Leave a reply