آنچه فارغ التحصیلان جدید از کارفرمایان در عصر استعفای بزرگ به دنبال آن هستند

[ad_1]

فصل فارغ التحصیلی است و مجموعه جدیدی از استعدادها در حال ورود به بازار هستند. اگرچه این نامزدهای جدید ممکن است در مورد آنچه به دنبال آن هستند و آنچه که آنها را به ماندن در یک شغل وادار می کند، حساس تر باشند.

حتی قبل از اینکه بازار کار توسط کووید بد شود، استخدام نامزدهای ژنرال Z چالش‌هایی داشت. اما در یک سال بازگشت همه‌گیر با بازار کار فشرده، برای کارفرمایان با استخدام تهاجمی ضروری است که بفهمند چگونه این نامزدهای جدید را جذب و حفظ کنند. طبق گزارش مشاغل نوامبر انجمن ملی کالج‌ها و کارفرمایان (NACE)، یک انجمن حرفه‌ای غیرانتفاعی برای خدمات شغلی دانشگاه، کارفرمایان قصد دارند 26 درصد بیشتر فارغ‌التحصیلان جدید را از کلاس سال 2022 نسبت به کلاس سال 2021 استخدام کنند. این نظرسنجی از 18 آگوست 2021 تا 1 اکتبر 2021 شامل داده های 157 کارفرمای فارغ التحصیلان جدید انجام شد.

علاوه بر این، استخدام احتمالاً زمان بر خواهد بود، به این معنی که اگر قبلاً پیشرفت نکرده اید، باید به زودی شروع کنید. بر اساس نظرسنجی 4 آوریل از فارغ التحصیلان و کارفرمایان اخیر از سایت شغلی Monster، اکنون به طور متوسط ​​4 هفته طول می کشد تا پست های سطح ورودی را پر کنید که 57 درصد نسبت به قبل از همه گیری افزایش یافته است. این نظرسنجی در دو بازه زمانی مختلف شامل مارس 2021 و مارس 2022 انجام شد.

در اینجا بزرگترین نکات از نظرسنجی Monster در مورد آنچه فارغ التحصیلان اخیر بیشتر به دنبال آن هستند آورده شده است:

تنوع در محیط کار و رهبری

شهرهای جدید می‌خواهند مطمئن شوند مردمی که اطرافشان را احاطه کرده‌اند، از دیدگاه‌های مختلف آمده‌اند. وقتی از آنها پرسیده شد که معامله‌گران چیست، 33 درصد گفتند که پیشنهاد شغلی در شرکتی را بدون نیروی کار متنوع نمی‌پذیرند. علاوه بر این، 26 درصد گفتند که پیشنهاد شرکتی را رد خواهند کرد که زنان و گروه‌های به حاشیه رانده شده در نقش‌های رهبری ارشد نباشد.

حمایت از سلامت روان.

فارغ التحصیلان پس از مقابله با بار عاطفی این بیماری همه گیر، می خواهند اطمینان حاصل کنند که محل کار آنها سلامت روانی آنها را درک کرده و از آنها حمایت می کند. نظرسنجی Monster نشان داد که 90 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه فکر می کنند مهم است که در بحث سلامت روان در محل کار احساس راحتی کنند. علاوه بر این، 84 درصد از فارغ التحصیلان توافق دارند که شرکت ها به عنوان یک کل نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در منابع سلامت روان دارند تا انتظارات خود را برآورده کنند.

شفافیت.

فارغ‌التحصیلان دانشگاهی نمی‌خواهند گزینه‌های حقوق و دستمزد را در طول مصاحبه بشنوند، آنها می‌خواهند قبل از درخواست از قبل بدانند برای یک شغل چقدر حقوق می‌گیرند. بیش از نیمی از شهرها گفته‌اند که باید محدوده‌های حقوقی را در آگهی‌های شغلی ببینند تا آنها را تشویق کنند که درخواست دهند، پس از آن فرصت‌های پیشرفت شغلی (37 درصد) و شواهدی مبنی بر تعادل بین کار و زندگی (36 درصد). در حالی که برخی از شهرها مانند نیویورک سیتی قرار است از ماه مه به شفافیت حقوق و دستمزد در آگهی‌های شغلی نیاز داشته باشند، اما هنوز این یک روش معمول نیست. اما اگر می‌خواهید بهترین استعدادهای جوان را جذب کنید، ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید.

[ad_2]