آنچه در مورد آخر هفته معاف از مالیات می سی سی پی در سال 2022 باید بدانید

[ad_1]

پرل، خانم (WJTV) – مردم می سی سی پی آماده می شوند تا از تعطیلات آخر هفته معاف از مالیات 2022 استفاده کنند.

تعطیلات مالیات بر فروش 2022 بین ساعت 12:01 صبح جمعه 29 ژوئیه و نیمه شب شنبه 30 جولای برگزار می شود.

با توجه به تعطیلات مالیات بر فروش می سی سی پی که در جلسه قانونگذاری سال 2009 تصویب شد و در جلسه قانونگذاری 2019 اصلاح شد، در صورتی که قیمت فروش یک کالا کمتر از 100 دلار باشد، مالیات فروش بر فروش کالاهای پوشاک، کفش یا لوازم مدرسه تعلق نمی گیرد. .

معافیت مالیاتی برای فروش سایر اقلام که به عنوان پوشاک یا کفش تعریف نشده اند اعمال نمی شود. برای مشاهده لیست اقلام واجد شرایط و غیر واجد شرایط اینجا کلیک کنید.

اجاره پوشاک و کفش واجد شرایط تعطیلات مالیات بر فروش نیست و مشمول مالیات بر فروش 7 درصد است. فروش اقلام واجد شرایط برای تعطیلات واجد شرایط نیست.

اگر یک کالای واجد شرایط در طول تعطیلات مالیات بر فروش خریداری شده باشد و پس از تعطیلات برای اعتبار خرید کالای دیگری بازگردانده شود، مالیات بر فروش برای فروش کالای تازه خریداری شده اعمال خواهد شد.

خرده فروشان ممکن است تخفیف های فروشگاه و کوپن های فروشگاهی را برای کاهش قیمت یک کالای واجد شرایط به یا کمتر از 100 دلار به منظور واجد شرایط بودن برای تعطیلات ارائه دهند.

Outlets of Mississippi in Pearl در آخر هفته معاف از مالیات شرکت خواهند کرد. رهبران گفتند Five Below لوازم مدرسه را ارائه خواهد کرد که برای اولین بار برای Outlets است.

مدیر کل کارلوس هرناندز گفت: “ما امسال برای خریداران خود بسیار هیجان زده هستیم. افراد در هر سنی نه تنها تخفیف های خوبی برای لباس و کفش پیدا می کنند، بلکه می توانند لوازم مدرسه را نیز پیدا کنند. آخر هفته ای سرگرم کننده با فروش های عالی خواهد بود، این فرصت را از دست ندهید!”

رهبران گفتند روز کودک در تعطیلات آخر هفته بدون مالیات در روز شنبه، 30 ژوئیه و از ساعت 10 صبح آغاز خواهد شد. .

100 نفر اول در فودکورت روز شنبه 30 جولای یک کیسه سواگ همراه با چند اقلام کلاسی و کوپن دریافت خواهند کرد. یک خریدار خوش شانس یک کارت هدیه 50 دلاری Outlets of Mississippi دریافت می کند.

[ad_2]

Leave a reply