آزمایش کووید-19 بانوی اول جیل بایدن مثبت شد

[ad_1]

(هیل) – کاخ سفید روز سه شنبه اعلام کرد، آزمایش کووید-19 بانوی اول جیل بایدن در حالی که در تعطیلات با رئیس جمهور جو بایدن و سایر اعضای خانواده در کارولینای جنوبی بود، مثبت شده است.

«بعد از منفی شدن آزمایش کووید-19 در روز دوشنبه در طول آزمایشات منظم بانوی اول، اواخر عصر شروع به بروز علائم سرماخوردگی کرد. الیزابت الکساندر، مدیر ارتباطات بانوی اول در بیانیه ای گفت: او دوباره در آزمایش آنتی ژن سریع منفی شد، اما آزمایش PCR مثبت شد.

بانوی اول کاملاً واکسینه شده است و دو واکسن تقویتی دریافت کرده است. کاخ سفید گفت که او علائم خفیفی دارد و شروع به مصرف Paxlovid، یک داروی ضد ویروسی می کند که در پیشگیری از موارد جدی کووید-19 موثر بوده است.

الکساندر در بیانیه ای گفت: “او در حال حاضر در یک اقامتگاه خصوصی در کارولینای جنوبی اقامت دارد و پس از دریافت دو آزمایش منفی متوالی کووید به خانه بازخواهد گشت.”

کارین ژان پیر، سخنگوی مطبوعاتی در توییتر نوشت، تست رئیس جمهور روز سه شنبه پس از انجام آزمایش سریع منفی شد.

مطابق با راهنمایی CDC، زیرا او از نزدیک بانوی اول است، او به مدت 10 روز در داخل خانه و در مجاورت دیگران ماسک می کند. ژان پیر در توییتی نوشت: ما همچنین سرعت آزمایشات رئیس جمهور را افزایش خواهیم داد و نتایج را گزارش خواهیم کرد.

پرونده کووید-19 جیل بایدن تقریباً دو هفته پس از آن رخ می دهد که رئیس جمهور توانست پس از یک مورد مجدد کووید-19 از انزوا خارج شود. موارد ریباند ممکن است در بیمارانی اتفاق بیفتد که از Paxlovid استفاده می‌کنند، زمانی که آزمایش بیمار برای ویروس منفی باشد، اما چند روز بعد دوباره آزمایش مثبت می‌شود.

رئیس جمهور و بانوی اول از چهارشنبه گذشته تعطیلات خود را در جزیره کیاوا در ایالت SC به سر می برند. رئیس‌جمهور قرار است اواخر روز سه‌شنبه برای امضای قانون کاهش تورم به واشنگتن دی سی بازگردد و قبل از اینکه تا پایان هفته به دلاور پرواز کند.

[ad_2]

Leave a reply