آخرین اطلاعات درباره استعفای بزرگ چه چیزی به ما می گوید

[ad_1]

همانطور که سال 2022 همچنان در حال گسترش است، انتظار می رود امسال ظهور رهبر همدل باشد. اما شما مجبور نیستید حرف من را قبول کنید. مدیران عامل جهانی به همین اندازه تلگراف کرده اند. یک مطالعه اخیر توسط شرکت مشاوره جهانی Alix Partners از حدود 3000 مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی در 10 صنعت در سراسر جهان نشان داد که 72٪ از آنها از از دست دادن شغل خود در سال 2022 می ترسند. 80٪ از آنها “کمبود نیروی کار” را به عنوان یک نگرانی بالقوه ذکر کردند. این مدیران عامل دلایل مناسبی برای نگرانی دارند، زیرا عمدتاً شیوه های رهبری و نگرش آنها نسبت به کارکنان است که ریشه این کمبود نیروی کار است.

عامل شماره یک مشاغل خالی عظیم کارگرانی که مشاغل آمریکایی با آن مواجه هستند، «استعفای بزرگ» بوده است، یعنی خروج داوطلبانه حدود 41 میلیون کارمند از نیروی کار خانگی تنها در دوره ده ماهه بین آوریل تا ژانویه سال جاری. و انگیزه اصلی برای آن خروج ها؟ درک گسترده از سوی همکاران درجه یک نشان می دهد که زندگی بسیار کوتاه و جهان بسیار بزرگ است که نمی توان حتی یک روز بیشتر را برای پذیرش شرایط غیرقابل قبول ایجاد شده توسط همان افرادی که اکنون به طور موجه نگران شغل آینده خود هستند صرف کرد.

و این پدیده هیچ نشانه ای از کاهش نشان نمی دهد. استعفای ژانویه، که به تازگی توسط اداره آمار کار ایالات متحده در 9 مارس اعلام شد، دوباره بیش از 4 میلیون نفر بود، و همچنان به اثبات کارشناسانی که قبلاً پایان “استعفای بزرگ” را پیش‌بینی کرده بودند، کاملاً اشتباه بود.

YPulse با تقویت این تصور که ناآرامی هنوز به پایان نرسیده است، در اواسط دسامبر از 1450 هزاره نظرسنجی کرد و دریافت که 29 درصد پیش‌بینی می‌کنند در سال 2022 شغل جدیدی را شروع کنند، و اکنون 81 درصد می‌گویند که داشتن یک “حرفه معنادار” تا حدودی بسیار زیاد است. برای آنها مهم است. امروزه کارمندان، در تمام گروه های سنی، مایلند که با آنها محترمانه و محترمانه رفتار شود. آن‌ها می‌خواهند به خاطر کمک‌هایشان به رسمیت شناخته شوند و در صورت شکست با آنها منصفانه رفتار شود. آنها می خواهند احساس کنند که بخشی از چیزی بزرگتر از خودشان هستند و برای افرادی که برای بهتر کردن زندگی خود تلاش می کنند کار کنند. آنها در حال حاضر به دنبال این رهبران گروه ها شرکت ها را ترک می کنند. و تا زمانی که آنها را پیدا کنند به رفتن ادامه می دهند.

انتظار داشته باشید که هیئت مدیره و سایر افراد مسئول استخدام و اخراج C-Suite به آنها در جستجوهایشان کمک کنند. در یک سالگرد «خروج بزرگ»، آنها در حال حاضر شروع به ایجاد تغییراتی کرده‌اند که اکثر مدیران اجرایی و مدیران اجرایی به Alix می‌دانند که در راه است. و هنگامی که آنها اقدام می کنند، انتظار داشته باشید که هیئت مدیره آنها را با رهبران دلسوزتر و دلسوزتر جایگزین کند – انسان هایی که معتقدند وظیفه آنها بهبود زندگی کسانی است که رهبری می کنند، نه برعکس. هیئت مدیره ها و مدیران استخدامی بالاخره به این حقیقت پی می برند که هیچ کدام از اعتماد به نفس مفرط، برون گرایی، ظاهر یا تعصب برای کنترل منجر به نتایج تجاری نمی شود، و هر چه بیشتر سبک مدیریتی خودکامه و از بالا به پایین قدیمی را رد می کنند. بیش از یک قرن است که بر C-suites تسلط داشته است.

به این دلیل که تجربه همه‌گیر این سبک صد ساله مدیریتی که به عنوان هدف اصلی خود به دنبال ارتقای رهبر به هزینه اطرافیانش است، چیزی بیش از 11 میلیون شغل برای خود باقی نگذاشته است. افتتاحیه ها، نیروی کار فرسوده و کاهش بهره وری.

«استعفای بزرگ»، به ساده‌ترین عبارت، در مورد عدم پذیرش موارد غیرقابل قبول بوده است. از این رو، یکی از بزرگ‌ترین روندها در سال 2022، یکی از گرایش‌ها در مورد پذیرش موارد قابل قبول است – در مورد ظهور رهبر قاطع و همدل. و زمان آن فرا رسیده است.

نظراتی که در اینجا توسط ستون نویسان Inc.com بیان می شود، نظرات خودشان است، نه نظرات Inc.com.

[ad_2]